logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Blue Films fotograf ślubny

O mnie

Fotografia to nasza pasja! Utrwalamy na zdjęciach imprezy okolicznościowe, takie jak np. wesela, komunie i chrzty. Realizujemy sesje narzeczeńskie oraz ślubne plenery fotograficzne.
Logo
Blue Films   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Blue Films
Pakiet 1
Przedstawiamy naszą wyjątkową ofertę fotografii ślubnej i filmów weselnych!

Filmowanie przygotowań do ślubu rozpoczynamy od wizyty w domach Państwa Młodych. Nasza ekipa liczy dwie osoby, dzięki czemu możemy nagrywać równolegle oba wydarzenia. Korzystamy z wyjątkowo efektownej fotografii lotniczej, którą wykonujemy przy użyciu drona DJI Inspire 1 zapewniającego niesamowitą jakość obrazu.

Przygotowania do wesela

Na miejscu pojawiamy się o porze ustalonej z młodą parą, tak by utrwalić wszystkie ważne chwile, jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej ceremonii. Całość realizujemy w formie foto+wideo 4K lub jedynie w postaci zdjęć, zależnie od Państwa oczekiwań.

Ślub kościelny

Filmujemy i robimy zdjęcia zarówno tego, co dzieje się w kościele, jak i przed kościołem, do momentu odjazdu ostatniego gościa. Jesteśmy też w domu weselnym, oczekując z gośćmi przyjazdu młodej pary.

Wesele

Przyjęcie weselne realizowane jest - tak samo, jak ceremonia zaślubin - przez dwóch operatorów i fotografów. Godziny naszej pracy ustalamy indywidualnie z każdą młodą parą.

Sesje plenerowe

Szczegóły sesji ustalamy dokładnie z młodą parą, ponieważ chcemy, aby była ona w stu procentach zadowolona z osiągniętych efektów. Jesteśmy otwarci na wszystkie możliwości, w tym również sesje wyjazdowe - nad morze, w w góry, a nawet sesje zagraniczne.

Zapowiedź wesela

Jeżeli zależy Wam na wzbudzeniu pozytywnych emocji u Waszych Gości, to koniecznie powinniście pomyśleć o nagraniu zapowiedzi wesela! Gwarantujemy, że formuła takiego niecodziennego zaproszenia z pewnością zachwyci Waszych przyszłych biesiadników.

Podziękowania dla rodziców

Pomożemy Wam w nagraniu podziękowań dla rodziców. Gwarantujemy, że odtworzenie filmu podczas wesela będzie wzruszającym momentem, który na długo zapadnie w pamięci zarówno Waszych rodziców, jak i Gości.

Cena od 1500 zł. Zależnie od szczegółów sesji, tj np. lokalizacja sesji plenerowej. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 1000 zł - Blue Films
Pakiet 1
Poza tym oferujemy filmowanie i sesje fotograficzne: imprez okolicznościowych, komunii, narodziny dzieci, chrztów i sesji rodzinnych. 
Fotografia reklamowa cena: 1500 zł - Blue Films
Pakiet 1
Produkujemy filmy reklamowe do emisji telewizyjnej, do projekcji na wszelkiego rodzaju ekranach i nośnikach, do kina oraz Internetu. W naszych spotach stawiamy na szczerość przekazu oraz proste, ale efektywne pomysły, zarówno w kreacji, koncepcji realizacji zdjęć, jak i postprodukcji. Zmniejszamy dystans do widza. Nie generujemy abstrakcyjnych światów. Staramy się w twórczy sposób pokazać coś, do czego można się odnieść, polubić lub pokazać znajomym.

Zarówno zdjęcia, jak i filmy tworzymy przy użyciu - specjalnie przystosowanego - zdalnie sterowanego mini-helikoptera (helicam, robokopter, dron).

Dron DJI Inspire wyposażony jest w aparat lub kamerę podwieszoną na stabilizowanej żyroskopowo głowicy. Efekt naszych prac jest zachwycający - przekonajcie się sami! 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane