logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

1000 NIEPOWTARZALNYCH FOTOGRAFII- fotografia ślubna Czeladź Będzin Sosnowiec fotograf ślubny

O mnie

Profesjonalny sprzęt, obróbka, bogactwo ujęć, ciekawe techniki obróbki, OSTRE FOTOGRAFIE, odlotowo, pomysłowo, barwnie i czarno-biało. Ślubne sesje plenerowe 1000 zł (w tygodniu, urozmaicone, retusz, obróbka artystyczna). Fotografia ślubna- galeria na http://www.panifotograf.ovh.org/indeks.html . W fotografii ślubnej staram się wyjątkowo utrwalić niepowtarzalne chwile. Nie zmarnuj swojego pomysłu na niepowtarzalne zdjęcia ślubne. Wyjątkowa oferta na pełny pakiet od przygotowań do oczepin. SPRAWDŹ! Najlepsze zdjęcia oraz wiele pomysłów znajdziesz w mojej galerii fotografii ślubnej: fotograf ślubny Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza . Zapraszam do obejrzenia Więcej




Logo
1000 NIEPOWTARZALNYCH FOTOGRAFII- fotografia ślubna Czeladź Będzin Sosnowiec   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 500 - 2200 zł - 1000 NIEPOWTARZALNYCH FOTOGRAFII- fotografia ślubna Czeladź Będzin Sosnowiec
Pakiet 1
Wystrzałowa, odlotowa, romantyczna FOTOGRAFIA ŚLUBNA - zapraszam do galerii na www.panifotograf.ovh.org. KOBIECY PUNKT WIDZENIA- zapraszam Agata
PROMOCYJNY PAKIET 1000 NIEPOWTARZALNYCH FOTOGRAFII ZE ŚLUBU-WESELA-PLENERU. Szczegóły prześlę mailem [email protected].

Romantyczne zdjęcia, obróbka podkreślająca wyjątkowość chwili, fotografie dopracowane w każdym calu.
Zapraszam na sesje plenerowe w tygodniu wersji mini plener już od 500 zł.

JEŚLI CENISZ SOBIE ORYGINALNOŚĆ I ESTETYKĘ ...... 
Pakiet 2
Zapraszam na sesje plenerowe w tygodniu wersji mini plener już od 500 zł. W pakiecie kilkadziesiąt zdjęć, odbitki. Obróbka graficzna, retusz jeśli jest potrzebny (a z reguły jest wymagany przy profesjonalnych ostrych obiektywach nie tylko oczy mogą przykuwać uwagę)

JEDNYM SŁOWEM WYJĄTOWE ZDJĘCIA W WYJĄTKOWEJ CENIE. 
Pakiet 3
Reportaże ślubne i weselna wykonywane przez dwóch fotografów to ogromna zaleta- plener możecie powtórzyć ślubu i wesela nie.
W takiej sytuacji jesteśmy przygotowani na wszystko. 2 fotografów to również większ urozmaicenie zdjęć (różne spojrzenia, różne obiektywy) jednocześnie w różnych miejscach.
W zależnośći od ilość zdjęć odbitek i zakresu reportaż z plenerem w tygodniu kosztuje 1500-2500 zł. Zawsze zawodowo i na maksymalnie wysokim poziomie. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane