Logo
O mnie

Dzień dobry! Mam na imię Asia, Miętowe Studio to moje trzecie dziecko;). Fotografia jest dla mnie wielką pasją i miłością. W swoich zdjęciach staram się uchwycić przede wszystkim emocje - czyste, prawdziwe, piękne. To właśnie one tworzą magię wspomnień na fotografiach. Serdecznie zapraszam na sesje ciążowe, rodzinne, noworodkowe, kobiece. Zdjęcia wykonuję w studiu oraz w plenerze. Coś, co wyróżnia Miętowe Studio to największy na rynku wybór przepięknych, oryginalnych, autorskich sukni dla kobiet, nie tylko ciężarnych:) Aby obejrzeć moje prace, zapraszam na stronę Internetową (www.mietowestudio.pl) lub Facebooka (facebook.com/mietowestudio.foto) Bardzo Więcej

Miętowe Studio KONTAKT

Fotografia studyjna cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Miętowe Studio mieści się w Białymstoku w centrum ul. Fabryczna (przy ul. Sienkiewicza). Oferuję stylizację white - klimatyczne i ponadczasowe zestawienie bieli ze stylowymi dodatkami, pasujące na każdą okazję :)  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Sesje noworodkowe wykonuję w studiu, gdzie najważniejsze są dla mnie bezpieczeństwo maluszka i komfort rodziców. Nie ograniczam czasu na taką sesję. Moim ulubionym rodzajem zdjęć są te najbardziej naturalne, gdzie dzieciątko wcale nie musi spać, jest blisko swoich rodziców:)  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Zapraszam na sesje rodzinne w domowej, swobodnej atmosferze;)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane