logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Miętowe Studio fotograf ciążowy

O mnie

Miętowe Studio to fotografia dla najbardziej wymagających, którzy cenią sobie kreatywne, oryginalne i wyjątkowe zdjęcia oraz indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Oferta obejmuje profesjonalne sesje zdjęciowe w studiu fotograficznym. Coś, co wyróżnia Miętowe Studio to największy na rynku wybór przepięknych, oryginalnych, autorskich sukni dla kobiet, nie tylko ciężarnych:), ozdób do włosów i stylizacji dla dzieci w różnym wieku. To najwyższej jakości cudowne dodatki i akcesoria. To dbałość o każdy detal na wszystkich etapach pracy. Aby obejrzeć portfolio, zapraszam na stronę Internetową (www.mietowestudio.pl), fanpage na Facebooku Więcej
Logo
Miętowe Studio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja ciążowa cena: 650 zł - Miętowe Studio
Pakiet 1
Sesje ciążowe to zdecydowanie moja specjalność! Przyszłej mamie oferuję spokojną, profesjonalną sesję zdjęciową, podczas której dbam o to, aby czuła się wyjątkowo, pięknie, swobodnie i bezpiecznie:) W sesji oczywiście mogą uczestniczyć Wasi bliscy. Każda mamusia ma do dyspozycji największy na rynku wybór wspaniałych, nietuzinkowych i niepowtarzalnych kreacji:) Posiadam certyfikaty ukończenia najlepszych w kraju kursów oraz warsztatów z zakresu fotografii ciążowej. Zapraszam serdecznie:)  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 850 zł - Miętowe Studio
Pakiet 1
Sesje dziecięce wykonuję w studiu oraz w plenerze. Posiadam mnóstwo stylizacji, akcesoriów, opasek, wianuszków, ubranek dla dzieci. Kocham dzieci i obiecuję, że w moim towarzystwie będą czuły się bezpiecznie i wyjątkowo! Do sesji w prezencie (na roczek, chrzest, komunię) dodaję piękne prezentowe vouchery:)  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 650 zł - Miętowe Studio
Pakiet 1
Miętowe Studio mieści się w Białymstoku w centrum ul. Fabryczna (przy ul. Sienkiewicza). Oferuję stylizację white - klimatyczne i ponadczasowe zestawienie bieli ze stylowymi dodatkami, pasujące na każdą okazję :)  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 850 zł - Miętowe Studio
Pakiet 1
W ofercie znajduje się plenerowa fotografia artystyczna oraz portrety Art w studio.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 850 zł - Miętowe Studio
Pakiet 1
Sesje noworodkowe wykonuję w studiu, gdzie najważniejsze są dla mnie bezpieczeństwo maluszka i komfort rodziców. Moim ulubionym rodzajem zdjęć są te lifestyle'owe, najbardziej naturalne, gdzie dzieciątko wcale nie musi spać, jest blisko swoich rodziców:)  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 850 zł - Miętowe Studio
Pakiet 1
Zapraszam na sesje rodzinne w domowej, swobodnej atmosferze;)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane