logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotorodzinka.pl Fotografia noworodkowa i rodzinna fotograf

O mnie

Cześć! Poznajmy się! Nazywam się Emilia Parzych i jestem fotografem. Fotografia to moja czwarta miłość - jestem mamą dwóch wspaniałych córek i żoną wyjątkowego męża, również fotografa, który od wielu lat zajmuje się fotografią ślubną (Pod Światło). To właśnie On zaraził mnie miłością do robienia zdjęć. Znasz powiedzenie: "Rób to co kochasz, a nie przepracujesz w życiu, ani jednego dnia"? Jestem jego wyznawczynią i dzięki temu ogromną szczęściarą - praca to moja wielka pasja, która jest moim motorem napędowym na każdym polu mojego życia! Specjalizuję się w sesjach noworodkowych. Za każdym razem, czuję się niezwykle wyróżniona, Więcej
Logo
Fotorodzinka.pl Fotografia noworodkowa i rodzinna   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia noworodkowa cena: 990 zł - Fotorodzinka.pl Fotografia noworodkowa i rodzinna
Pakiet 1
Sesję wykonać najlepiej między 6 a 21 dniem życia Maleństwa. Dziecko w tym czasie częściej i głębiej śpi oraz chętniej poddaje się układaniu do zdjęcia. Sesje wykonuję w godzinach rannych, kiedy dziecko jest jeszcze spokojne po nocy. Sesja noworodkowa trwa zwykle ok 3h, ale może przedłużyć się do 4-5h, gdy maluch wymaga częstszego lub dłuższego karmienia, lub gdy w sesji uczestniczy starsze rodzeństwo. Najlepiej na ten dzień nie planować innych spraw.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 890 zł - Fotorodzinka.pl Fotografia noworodkowa i rodzinna
Pakiet 1
Sesje dziecięce przeprowadzam zarówno w studio jak i w plenerze (zależy od pogody i Twojego pomysłu) Stroje dobieracie sami po wcześniejszych ustaleniach ze mną. Najlepiej sprawdzą się kolory naturalne takie jak: beże, brązy, szarości, biele, jeans – zawsze będą świetnym wyborem. Warto zabrać ubrania, w których dzieci wyglądają inaczej niż zwykle, w tym bluzki bez zbędnych napisów – żeby nie odciągały uwagi od bohaterów zdjęć, czyli od Was. Kolory powinny ze sobą współgrać.

Jeżeli Twoje dziecko ma jakiś ważny przedmiot jak ulubioną zabawkę czy kocyk, który chcecie umieścić na zdjęciu, nie ma żadnego problemu – prosiłabym tylko o wcześniejszą informację przed sesją.

 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 950 zł - Fotorodzinka.pl Fotografia noworodkowa i rodzinna
Pakiet 1
CHRZEST ŚWIĘTY oraz PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA - Uwielbiam rozpoczynać reportaż od przygotowań w domu, gdzie mogę uwiecznić spokojne dziecko w swoim "naturalnym środowisku". Po udokumentowaniu najważniejszych momentów jest czas na zdjęcia z rodzicami i chrzestnymi, po których z chęcią udokumentuję początek zabawy w restauracji czy na sali bankietowej, przeważnie do wprowadzenia tortu. Istnieje możliwość również wykonania pozowanych zdjęć studyjnych.

 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 990 zł - Fotorodzinka.pl Fotografia noworodkowa i rodzinna
Pakiet 1
Sesja studio jak i w plenerze. Swoją pracą pragnę uszczęśliwić zarówno Ciebie, Twojego partnera jak i Wasze Maleństwo. Zdjęcia ciążowe wykonuję najczęściej między 7 a 8 miesiącem, kiedy brzuszek jest już wyraźnie zarysowany, a przyszła mama czuje się komfortowo. Wszystkie stylizacje są dostępne w moim atelier, a ich dobór ustalamy wspólnie. Każda stylizacja jest indywidualna i wyjątkowa.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane