logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Little Big Love Photography fotograf ciążowy

O mnie

Witam Cię serdecznie w moim fotograficznym świecie! (zapraszam do mnie - www.littlebiglovephotography.com ) Mam na imię Joanna. „Joanna to kobieta bardzo rodzinna, energiczna, niezależna i ceniąca sobie własną indywidualność” – to mówi o mnie księga imion, i w sumie wiele się nie myli. Moja marka fotograficzna to Little Big Love Photography Mała Wielka Miłość – to dla mnie idealne określenie na to, co chcę, abyście zobaczyli na moich zdjęciach. Czy to będzie ujęcie mamy w oczekiwaniu, Waszego nowo narodzonego maluszka, przedszkolaka czy starszaka – jestem pewna, że jest to Wasza osobista Mała Wielka Miłość… Moim celem jest wykonanie dla Was Więcej
Logo
Little Big Love Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja ciążowa cena: 500 zł - Little Big Love Photography
Pakiet 1
Drogie przyszłe mamy – zapraszam Was serdecznie na piękne, stylizowane sesje ciążowe w otoczeniu natury.

Sesje wykonuję też w studio na warszawskim Bemowie lub w pięknych, zabytkowych wnętrzach.

Najlepszy czas na sesję przypada pomiędzy 26 a 34 tygodniem ciąży. Brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a mama ma jeszcze dużo energii na noszenie brzuszka. Na sesji możliwe są również ujęcia rodzinne – z mężem, partnerem oraz dziećmi.

Podczas sesji staram się stworzyć swobodną atmosferę i sprawić, że mi zaufacie. Znajduję dla Was przepiękne plenery lub wnętrza, użyczam eleganckich i kobiecych kreacji oraz służę radą – jak pięknie zapozować. Każde zdjęcie poddaję starannej obróbce, w której podkreślam Wasze piękno i czaruję kolorami.

Efektem są ponadczasowe zdjęcia, które będą towarzyszyły Wam przez całe życie.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 500 zł - Little Big Love Photography
Pakiet 1
Drodzy rodzice – zapraszam Was serdecznie na sesje dziecięce i rodzinne w plenerze!

Rodzina to najlepsze, co nas w życiu spotyka. Czy to jest mąż, czy dzieci, czy pies, czy wszystko na raz – wspaniale jest mieć wspólne zdjęcia, na których nikogo nie brakuje. A jaka musi być radość, kiedy do tego te zdjęcia będą udane, i wszyscy będziecie na nich dobrze wyglądać!

Pozwólcie mi o to zadbać. Chętnie zabiorę Waszą rodzinę w piękne, ale i komfortowe miejsce – czy to będzie zielony park, tajemniczy las czy piękny, ukwiecony ogród – i wykonam dla Was piękną pamiątkę w postaci wspólnych fotografii.

Podczas sesji staram się stworzyć swobodną atmosferę i sprawić, że mi zaufacie. Czas sesji dostosowuję do indywidualnych możliwości dzieci, a w moich kadrach odzwierciedlam Wasze charaktery. Każde zdjęcie poddaję starannej obróbce, w której podkreślam Wasze rodzinne piękno i czaruję kolorami.

Efektem są ponadczasowe zdjęcia, które będą towarzyszyły Wam przez całe życie.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane