logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Łukasz Kloc fotograf ślubny

O mnie

Fotografia to moja pasja dzięki czemu do zleceń nie podchodzę schematycznie. Dobre zdjęcie jest stop-klatką, w której uchwycona jest chwila pełna emocji, wzruszeń zarówno Waszych jak i bliskich. To zdjęcie, do którego zawsze chętnie się powraca. Które po latach cofnie nas w czasie i wywoła uśmiech na twarzy, a w oku zakręci się łza. To odpowiednio dobrane plenery oddające osobowości nowożeńców. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, próbując sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Swoje usługi wykonuję na trenie województwa lubelskiego jednak jestem otwarty na inne lokalizacje.


Logo
Łukasz Kloc   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2200 zł - Łukasz Kloc
Pakiet 1
Oferta, którą dla Państwa przygotowałem obejmuje zdjęcia z przygotowań w miejscu wybranym przez parę młodą, reportaż z ceremonii ślubu, przyjęcia weselnego oraz sesji plenerowej. Swoje usługi wykonuje głównie na terenie miast Lublin, Świdnik i okolic jednak inne lokalizacje są jak najbardziej do uzgodnienia. Wszystkie zdjęcia poddawane są retuszowi w programie graficznym w efekcie czego otrzymujecie Państwo gotowy materiał w wysokiej rozdzielczości w formie plików .jpg przekazanych na nośniku cyfrowym. Do każdej płyty dołączana jest prezentacja multimedialna. Oferuję również wysokiej jakości odbitki. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Łukasz Kloc
Pakiet 1
Zajmuję się obsługą fotograficzną imprez okolicznościowych. Fotografia to moja pasja, dzięki której mogę towarzyszyć ludziom w najważniejszych momentach ich życia i dodatkowo uwiecznić je w postaci zdjęć. Album dziecięcy to fantastyczna pamiątka, która daje możliwość cofnięcia się do najmłodszych lat i chwil, których bardzo często nie pamiętamy.
Fajna zabawa przed obiektywem daje rezultaty w postaci fantastycznej pamiątki dla najmłodszych niejednokrotnie oddając ich charakter i indywidualność.
Zapraszam do współpracy 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane