logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Kacper Bluczak fotograf sportowy

O mnie

Cześć! Naprawdę miło widzieć Cię na moim profilu! Jestem właśnie tą osobą, dla której fotografia to czysta pasja i przyjemność. Doświadczenie z aparatem nabywam już od kilku lat, ale nigdy nie ma słowa "wystarczy". Czym się zajmuję? Realizowaniem Twoich i swoich pomysłów na zdjęcia, szukaniem wspólnego stylu fotografii, dostarczaniu Ci zdjęć na możliwie najwyższym poziomie. Uwielbiam próbowania wielu stylów, stąd też bardzo chętnie inspiruje się pracami, które Ci się podobają. Jednak jeśli nie masz czasu lub chęci na szukanie inspiracji - nic nie szkodzi. Zajmę się wszystkim, a z Tobą dogadam miejsce i stylówkę na nasze spotkanie.
Logo
Kacper Bluczak    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia sportowa cena: 279 zł - Kacper Bluczak
Pakiet 1
W skład tego pakietu wchodzi wszystko czego oczekujesz od sesji sportowej. Bez znaczenia czy jesteś pasjonatem siłowni, biegania, kolarstwa, czy jakiegokolwiek innego sportu lub trenerem rozumiejącym jak ważna jest dobra prezentacja w social mediach. W skład tego pakietu wchodzi od 10 - 15 zdjęć prezentujących to co kochasz robić. Razem przed spotkaniem omówimy wszystkie szczegóły oraz dogadamy klimat zdjęć. Wiele rzeczy może się Tobie spodobać a ja wiele rzeczy jestem w stanie wykonać aparatem i lampą, więc przed zdjęciami możesz mi śmiało podesłać foty, które zwróciły Twoją uwagę na insta/pintereście.

 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 279 zł - Kacper Bluczak
Pakiet 1
W skład tego pakietu wchodzi wszystko czego oczekujesz od sesji portretowej - zaczynając od doradzenia ubioru, miejsca, ustawienia na zdjęciach kończąc.
Sesja ze mną częściej może wydać Ci się luźnym spotkaniem ze znajomym, niż rzeczywistą sesją fotograficzną. Oferuję Ci pakiet 8 - 10 zdjęć, które wspólnie wybierzemy po udanym spotkaniu.
Razem zadbamy o to, abyś otrzymał to czego oczekujesz - niezależnie czy ma być to profesjonalna biurowa sesja przedstawiająca Ciebie i Twoich współpracowników klientom, czy luźne spacerowe zdjęcia, na których jesteś sobą po prostu sobą.
Może masz ochotę na coś ciekawszego i bardziej oryginalnego? Żaden problem. Przed spotkaniem dogadujemy do czego chcesz wykorzystać fotografie, dzięki czemu postaram Ci się doradzić już na wstępie pewnie rzeczy. Chętnie zerknę na przykładowe zdjęcia z pinteresta, instagrama, czy skądkolwiek je weźmiesz - tak, żebym wiedział co Ci się podoba, a czego za wszelką cenę chciałbyś uniknąć. Następnie dobierzemy Twoją garderobę, tak żeby wszystko było spójne oraz żebyś prezentował/a się najlepiej jak to możliwe i oczywiście komfortowo. Zainteresowany? Pisz śmiało.
 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane