logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Sepfoto fotograf ślubny

O mnie

Pragnę przedstawić Państwu ofertę skierowaną do wszystkich osób poszukujących profesjonalnego fotografa na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak: -Ślub -Chrzest -Komunia -Studniówki oferuje również sesje narzeczeńskie, dziecięce, noworodkowe, ciążowe, rodzinne..... W swojej ofercie posiadam albumy tradycyjne jak i fotoksiążki które nadrukowane są na wysokiej jakości papierze oraz okładkach z ekoskóry lub skórzane a projekty poszczególnych rozkładówek wykonywane są bez użycia gotowych szablonów co czyni je nie powtarzalnymi oraz dopasowanymi do indywidualnych potrzeb klienta który może wprowadzać zmiany w projekcie aż do momentu nadruku. Sesje Więcej
Logo
Sepfoto   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Sepfoto
Pakiet 1
PAKIET TRADYCYJNY

500 zdjęć (400 Ślub 100 Plener) Poddanych profesjonalnej obróbce , zapisanych na płycie DVD w ekskluzywnym opakowaniu lub Pendriv w etui w kolorze fotoksiążki
Fotoksiążka 30cmx30cm 15 rozkładówek, z profesjonalnym projektem graficznym
Wybrane zdjęcie z sesji plenerowej 50cm x 70cm

W skład reportażu Ślubnego wchodzi:
-Przygotowania
-Błogosławieństwo
-Ceremonia
-Przyjęcie Weselne do godz 1.00

-plener ślubny w innym wybranym dniu 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 300 zł - Sepfoto
Pakiet 1
Komunia Święta Chcesz zachować wspomnienia z I Komunii Św. Twojego dziecka na fotografiach? Zapraszam do skorzystania z moich usług. Fotoreportaż pierwszokomunijny obejmuje wykonywanie zdjęć podczas Mszy Św., bezpośrednio po Mszy Św. przed kościołem oraz zdjęć pamiątkowych z rodziną a tak że mini sesje. Wszystkie zdjęcia, które Państwu przekażę, zostaną poddane profesjonalnej obróbce graficznej z możliwością zamówienia fotoksiążki która może być wspaniałym prezentem. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 300 zł - Sepfoto
Pakiet 1
Chrzest Święty jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu dziecka i jego najbliższej rodziny. Spraw by wspomnienia tego dnia nie zniknęły w pamięci. Piękne zdjęcia przypomną wszystkie te chwile i emocje, które towarzyszyły Wam w tym wyjątkowym dniu. Fotografia chrztu, którą oferuję sprawi, że będziecie mogli (Ty i Twoja rodzina) z przyjemnością wrócić do tego wydarzenia po latach. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 150 zł - Sepfoto
Pakiet 1
Sesja portretowa Masz obawy? Krępujesz się? Nie masz czym! Dzięki mojemu doświadczeniu sprawię, że poczujesz się przed obiektywem swobodnie, a efektem sesji, oprócz udanych ujęć, będzie także wspomnienie mile spędzonego czasu. Przed sesją wspólnie ustalimy jej tematykę oraz pomogę Ci dobrać odpowiednią stylizację. Wybierzemy także miejsce, którego klimat będzie odpowiednim tłem dla wykonywanych zdjęć. W czasie sesji będę Ci podpowiadał jak się ustawić, aby na zdjęciach wyglądać jak najkorzystniej. Natomiast po zakończeniu sesji to Ty wybierzesz zdjęcia, które następnie otrzymasz w formacie cyfrowym oraz w formie odbitek. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 250 zł - Sepfoto
Pakiet 1
Sesje Ciążowe W przypadku sesji ciążowej najlepiej będzie zrobić ją u Was w mieszkaniu lub w plenerze. Najlepszy okres na zrobienie sesji ciążowej to czas pomiędzy 28 a 34 tygodniem ciąży. Podczas sesji zdjęciowej nie musicie się o nic martwić. Pomogę Wam się do niej przygotować oraz podpowiem jak się ustawić w czasie wykonywania zdjęć. Po zakończeniu sesji to Wy zadecydujecie, które z ujęć chcecie otrzymać, dzięki czemu macie pewność, że dostaniecie te zdjęcia, które Wam najbardziej odpowiadają. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane