logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Aleksandra Grebeniuk fotograf dziecięcy

O mnie

Absolwent warszawskiej Akademii Fotografii, ciągle podnoszę swoje umiejętności. Jestem początkującym profesjonalnym fotografem, ale fotografia zainspirowała mnie od dzieciństwa. Zdjęcie we krwi, mój dziadek był także fotografem (praca lekarza nie przeszkadzała mu). Lubię strzelać do dzieci, było dużo praktyki z moimi dziećmi, lubię robić modele. Wspieram zarówno zainscenizowane sesje zdjęciowe, jak i naturalne, każda z tych sesji ma swoje uroki. Niech mój akcent nie przestraszy cię, jestem Rosjaninem, ale nie uważam się za obywatela jednego kraju, wolę myśleć, że jestem mieszkańcem świata, bez granic.Pracuję na profesjonalnym sprzęcie Nikon.


Logo
Aleksandra Grebeniuk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 400 zł - Aleksandra Grebeniuk
Pakiet 1
Absolwent warszawskiej Akademii Fotografii, ciągle podnoszę swoje umiejętności. Po sesji zdjęciowej otrzymasz wszystkie zdjęcia, 15 zdjęć przetworzonych w formacie 15 * 21 oraz piękny, wyjątkowy album w twardej oprawie. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane