logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Jakub Purej Usługi Fotograficzne fotograf ślubny

O mnie

Jestem fotografem ze Zgorzelca. Pracuję na terenie woj. dolnośląskiego, jak i realizuję zlecenia na terenie pozostałych województw Polski. W mojej ofercie są przede wszystkim: - fotografia ślubna - fotografia reporterska - fotografia portretowa Jako fotograf ślubny oferuję kreatywny, pełen emocji fotoreportaż ze ślubu i wesela, jak również romantyczną sesję w plenerze. Stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego klienta, a także na jakość usługi. Wszystkie zdjęcia, które oddaję parze młodej są poddawane starannej obróbce, całość materiału natomiast prezentuje w sposób ciekawy i spójny historię uroczystości. Najważniejsze jest dla mnie, Więcej
Logo
Jakub Purej Usługi Fotograficzne   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2200 zł - Jakub Purej Usługi Fotograficzne
Pakiet 1
Usługa fotoreportażu ślubnego to:
- zdjęcia z przygotowań,
- zdjęcia z ceremonii,
- zdjęcia z wesela,
- sesja plenerowa.
Pełny fotoreportaż ślubny składa się z ok. 200-300 profesjonalnie obrobionych zdjęć. Cena podana przy usłudze dotyczy fotoreportażu ślubnego w sezonie letnim 2012. W przypadku wyboru opcji z albumem, fotoksiążką czy dodatkowymi materiałami cena jest ustalana indywidualnie. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 800 zł - Jakub Purej Usługi Fotograficzne
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia z komunii, w tym zdjęcia w kościele, jak również ze spotkania rodzinnego po uroczystości. Możliwe również wykonanie sesji komunijnej w plenerze.
Podana cena obejmuje zdjęcia z kościoła i spotkania w gronie rodziny, cena zawiera 30 wybranych odbitek.  
Fotografia reklamowa cena: 400 zł - Jakub Purej Usługi Fotograficzne
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia reklamowe, np. do folderów reklamowych, zdjęcia korporacyjne, przeznaczone na stronę internetową, jak i do materiałów drukowanych.
Cena każdorazowo ustalana jest indywidualnie i zależy od wymaganej ilości zdjęć, typu zlecenia, liczby roboczogodzin potrzebnych do zakończenia zlecenia.
Podana cena dotyczy przykładowej usługi wykonania galerii 10 zdjęć obiektu (np. hotelu, restauracji) na stronę www. 
Fotografia dziecięca cena: 500 zł - Jakub Purej Usługi Fotograficzne
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia dzieci, jak i zdjęcia rodzinne. Dzieci rosną w błyskawicznym tempie - warto jest uwiecznić te wyjątkowe chwile za pomocą fotografii. Proponuję zdjęcia plenerowe lub zdjęcia wykonywane w Państwa domu, ewentualnie w innym wybranym miejscu. Podana cena dotyczy wykonania 20 profesjonalnie obrobionych zdjęć, które są przekazywane na nośniku cyfrowym oraz w formie odbitek. 
Fotografia okolicznościowa cena: 800 zł - Jakub Purej Usługi Fotograficzne
Pakiet 1
Prócz zdjęć ślubnych wykonuję też inne zdjęcia okolicznościowe - np. z urodzin, chrztów, imprez rodzinnych. Ceny każdorazowo ustalane są indywidualnie. Poniżej została podana uśredniona cena. 
Fotografia portretowa cena: 300 zł - Jakub Purej Usługi Fotograficzne
Pakiet 1
Oferuję również zdjęcia portretowe - cena podana poniżej dotyczy wykonania 10 profesjonalnie obrobionych zdjęć wykonanych w plenerze lub innym wybranym przez klienta miejscu. 
Fotografia komercyjna cena: 50 zł - Jakub Purej Usługi Fotograficzne
Pakiet 1
Zajmuję się również fotografią komercyjną. Ceny zależne od typu zlecenia i wielu innych czynników, jak np. czas potrzebny do wykonania zlecenia.
Poniżej podano minimalną cenę 1 zdjęcia. 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane