logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

DreamEye Studio fotograf ślubny

O mnie

Reportaż ślubny Dokumentujemy momenty pełne nieskrępowanych emocji, małych „niedoskonałości”, które ukazują prawdziwe życie. Fotografujemy, by opowiedzieć te autentyczne historie. Każdy reportaż ślubny jest dla nas nowym doświadczeniem, nie mamy gotowej recepty na zdjęcia. Jesteśmy z Wami od momentu przygotowań, dyskretnie dzielimy chwile wzruszeń na ceremonii i bawimy się do nocy na przyjęciu weselnym. ​ Chcemy, aby Wasz reportaż miał swój indywidualny charakter. Wierzymy, że każda para i ślub są zupełnie wyjątkowe i powinny być traktowane w ten sposób. Wasze momenty zatrzymujemy na zawsze w naszych kadrach.


Logo
DreamEye Studio    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3700 - 4000 zł - DreamEye Studio
Pakiet 1
SOBOTY
- 2 fotografów
- przygotowania 2 godz. przed ceremonią
- ceremonia
- wesele do godz. 1:00
- mikrosesja w dniu ślubu
- min. 400 fotografii po autorskiej obróbce
w wersji cyfrowej
- prywatna galeria internetowa zabezpieczona hasłem  
Pakiet 2
PIĄTKI
- 2 fotografów
- przygotowania 2 godz. przed ceremonią
- ceremonia
- wesele max. do godz. 1:00
- mikrosesja w dniu ślubu
- min. 400 fotografii po autorskiej obróbce
w wersji cyfrowej
- prywatna galeria internetowa zabezpieczona hasłem

 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 500 zł - DreamEye Studio
Pakiet 1
Pragnę utrwalać głębię doznań, piękno uczuć, niepowtarzalność zdarzeń, magię rodzinnych więzi, po to, by za rok, za dziesięć i więcej rozbudzić tamto bicie serca, przywołać tamtą łzę, a Wam dać poczucie nieskończonego szczęścia z posiadania siebie nawzajem. Bo życie to dar, tak samo jak fotografia, która być może naiwnie, ale bez wytchnienia chce je uwiecznić,
a więc uczynić wiecznym!

https://www.fotografia-frames.pl  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 500 zł - DreamEye Studio
Pakiet 1
Ciąża to zbiór nieprawdopodobnie szczęśliwych i wzruszających momentów, a także okres, w którym nie tylko ciało, ale i dusza zmieniają się bezpowrotnie: w końcu nic nie będzie już takie samo,a MY to od odtąd przynajmniej cyfra 3 :) Sesja brzuszkowa to doskonała okazja uwiecznienia i upamiętnienia tych niezwykłych przeżyć, podarowania sobie cudownego czasu przed obiektywem, a potem w fotelu z gorącym kubkiem kakao, przepięknym albumem i opowieściami pt. „a wiesz, że twoja mama była kiedyś taka mała, że mieściła się w babci brzuszku”? ;) Bo o to właśnie chodzi najbardziej: o piękne wspomnienia, którymi kiedyś będzie można dzielić się bez ustanku.

https://www.fotografia-frames.pl  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 700 zł - DreamEye Studio
Pakiet 1
Sesja narzeczeńska to doskonała okazja, aby

nas poznać i oswoić się z obiektywem.
Pokażcie nam siebie takimi jakimi jesteście,
a my uchwycimy Wasze uczucia w charakterystyczny dla nas sposób.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 500 zł - DreamEye Studio
Pakiet 1
Obecność w domu nowonarodzonej istoty wywraca dotychczasową, tak bardzo poukładaną i zaplanowaną rzeczywistość do góry nogami, mobilizuje do zmian na lepsze, pokazuje, co znaczy cieszyć się z najdrobniejszych, pozornie błahych spraw. Pierwsze spotkania oczu, gesty, uśmiechy – to wszystko sprawia, że chce się zawrócić albo chociaż spowolnić zegarowy pęd. Jak dobrze, że jest to możliwe! :) Jak dobrze, że ulotną rzeczywistość można zamknąć w fotograficznych kadrach! Podczas sesji noworodkowej, gdzie w sposób nienachlany, naturalny, w zaciszu Waszego domu, bez zbędnych gadżetów i dodatków, a więc najbardziej prawdziwie, jak się da - zatrzymam dla Was ten szczególny czas.

https://www.fotografia-frames.pl  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane