logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Marek fotograf ślubny

O mnie

Oferuję obsługę fotograficzną imprez okolicznościowych takich jak: śluby, wesela, chrzty, komunie, modeling, sesje portretowe w plenerze, spotkania firmowe. Wykonuję sesje plenerowe oraz kompletne fotoreportaże. Pracuję na platformie cyfrowej systemu Canon. Obiektywy o dużej jasności oraz modyfikatory oświetlenia. Do każdego zlecenia wykonuję indywidualny kosztorys według założeń klienta, który otrzymuje cały materiał fotograficzny z sesji zdjęciowej w formie nośników cyfrowych oraz wybrane zdjęcia w wysokiej jakości lub fotoksiążce. Obsługuję zlecenia głównie z terenu woj. kujawsko-pomorskiego, ale możliwy jest dalszy wyjazd do klienta.


Logo
Marek    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 400 - 3200 zł - Marek
Pakiet 1
Głównym obszarem mojej pracy jest zwłaszcza profesjonalna fotografia ślubna.Staram się dostarczać nowożeńcom produkt, który będzie pamiątką tego szczególnego dnia, jakim jest ślub oraz wesele. Przygotowałem atrakcyjne pakiety dla Pary Młodej, aby dostosować się do ich wymagań oraz potrzeb. Zdjęcia ślubne, które wykonuję oddają podniosłą atmosferę ślubu oraz niezwykły nastrój każdego wesela. Przygotowuję pełny reportaż, zaczynając od przygotowań Pary Młodej, poprzez całą ceremonię oraz przyjęcie weselne do oczepin. Najwyżasza cena usługi dotyczy całego reportażu z dnia ślubu oraz pleneru. Zdjęcia na DVD plus fotoksięga o wymiarach 30_30 cm.  
Pakiet 2
Przygotowania, ślub oraz wesele do I-go tańca.
Zdjęcia przygotowanie do wywołania na nośniku DVD 
Pakiet 3
Sesja ślubna w plenerze. Zdjęcia przygotowanie do wywołania na nośniku DVD 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 zł - Marek
Pakiet 1
Zdjęcia na DVD. Możliwość wywołania odbitek wysokiej jakości w każdym wymiarze za dodatkową dopłatą. Miejsce i ilość zdjęć ustalam z zamawiającym.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 250 zł - Marek
Pakiet 1
Zdjęcia na DVD. Możliwość wywołania odbitek wysokiej jakości w każdym wymiarze za dodatkową dopłatą. Miejsce i ilość zdjęć ustalam z zamawiającym.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł - Marek
Pakiet 1
Jak w tytule. Zdjęcia na DVD. Możliwość wywołania odbitek wysokiej jakości w każdym wymiarze za dodatkową dopłatą.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane