logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

EmmaBella fotograf ślubny

O mnie

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego serwisu fotograficznego w zakresie Fotografii ślubnej, portretowej i rodzinnej. Oferujemy Państwu fotograficzną obsługę ceremonii ślubnych oraz innych, ważnych wydarzeń rodzinnych. Na życzenie, tworzymy pakiety fotograficzne, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Oferujemy serwis fotograficzny na terenie CAŁEGO KRAJU oraz ZA GRANICĄ. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz portfolio fotograficznym na stronie: www.emmabella.pl


Logo
EmmaBella   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 - 3500 zł - EmmaBella
Pakiet 1
PAKIET SILVER | Ceremonia & życzenia - Przyjęcie do 2 godzin - Krótka sesja plenerowa w dniu ceremonii | 1 fotograf.


W ramach pakietu Młoda Para otrzymuje około 200 poddanych profesjonalnej obróbce plików zdjęciowych na pendrive oraz 50 odbitek formatu 15x23cm w ozdobnym, spersonalizowanym pudełku. 
Pakiet 2
PAKIET GOLD | Przygotowania & błogosławieństwo - Ceremonia & życzenia - Przyjęcie do godziny 1.00 (do oczepin) - Sesja plenerowa w dniu innym | 2 fotografów.


W ramach pakietu, Młoda Para otrzymuje około 350 poddanych profesjonalnej obróbce plików zdjęciowych na pendrive oraz 100 odbitek formatu 15x23cm w ozdobnym, spersonalizowanym pudełku. 
Pakiet 3
PAKIET PLATINUM | Sesja narzeczeńska - Przygotowania & błogosławieństwo - Ceremonia & życzenia - Przyjęcie do godziny 1.00 (do oczepin) -
Sesja plenerowa w dniu innym | 2 fotografów.


W ramach pakietu, Młoda Para otrzymuje: około 500 poddanych profesjonalnej obróbce plików zdjęciowych na pendrive, 100 odbitek formatu 15x23cm w ozdobnym, spersonalizowanym pudełku oraz fotoksiążkę formatu 30x30cm. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane