logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotshot Szczepan Woszczyło fotograf ślubny

O mnie

Nazywam się Szczepan Woszczyło i oprócz zamiłowania do zgłosek „sz” i „cz” moją wielką pasją jest fotografia :) Mógłbym dużo opowiadać o swoim zawodzie i satysfakcji, jaką sprawia mi utrwalanie na zdjęciach pięknych, ulotnych chwil. Zamiast tego pragnę zaprosić Państwa do obejrzenia mojego portfolio i poznania z bliska świata mojej fotograficznej fantazji! ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY! i odwiedzenia mojej strony: http://www.fotshot.pl
Logo
Fotshot Szczepan Woszczyło   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2900 zł - Fotshot Szczepan Woszczyło
Pakiet 1
Zgodnie z filozofią mojej pracy zdjęcia ślubne powinny łączyć w sobie ponadczasową klasykę z unikalnym stylem każdej pary i mojego spojrzenia na świat przez szkło obiektywu. Do fotografii z najważniejszych chwil Waszego życia powraca się przez długie lata, dlatego tak ważne by ich estetyka była wciąż aktualna i oddawała prawdziwe emocje tego wielkiego dnia.

Sesje plenerowe wykonuję w innym dniu niż dzień ślubu. Pośpiech nie jest naszym sprzymierzeńcem. Nie zależy mi, by to "odhaczyć", ale by swoją pracę wykonać na najwyższym poziomie i oddać prawdziwy charakter Waszej miłości! Jestem zwolennikiem kilkugodzinnej sesji, która pozwoli nam się lepiej poznać i razem stworzyć unikatową sesję w klimacie :)

Z ogromną przyjemnością wykonam dla Państwa:

- Reportaż ślubny – zazwyczaj od przygotowań do godz. 1:00 zabawy weselnej,

- Ślubną sesję plenerową w wymarzonej przez Was scenerii,

W celu indywidualnej wyceny zlecenia i zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy do kontaktu! 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Fotshot Szczepan Woszczyło
Pakiet 1
Fotografia dziecięca to kolejna moja pasja, którą dzielę z żoną. Ja zajmuje się stroną techniczną, a żona przygotowuje stylizacje i dba o bezpieczeństwo maluszków. Sesje wykonujemy już od 5. dnia życia dziecka! Zapraszamy młodych rodziców do naszego przydomowego studio, ale dysponujemy też mobilnym studio, z którym możemy przybyć do Państwa domu.

Cena i specyfikacja usługi ustalana jest indywidualnie. 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 400 zł - Fotshot Szczepan Woszczyło
Pakiet 1
Studniówki, bankiety, połowniki, bale... Wszystko co ma być uwiecznione chętnie sfotografuję!  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane