logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Borek Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Mam na imię Sebastian, z pasji jestem fotografem a z zamiłowania ojcem rezolutnego czterolatka. Do fotografowania używam 3 aparatów Canon (5d mark III i IV), obiektywów Canon, SigmaArt (posiadam cały zakres ogniskowych: od fisheye do 200mm) oraz starszych M42 (niepowtarzalny efekt i bokeh). Do obróbki graficznej Photoshop lightroom oraz photoshop a pracuję na MacbookPro oraz iMac.


Logo
Borek Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 4000 zł - Borek Fotografia
Pakiet 1
Mój styl fotografowania to reportaż z dodatkiem portretowania. W swoim fotografowaniu staram się przedstawić cały dzień. Główny nacisk kładę na ludzi i emocje ale nie zapominam o całej otoczce, szczegółach i detalach związanych z uroczystością i przyjęciem weselnym. Zawsze proszę o wygospodarowanie czasu na portrety zaraz po ubraniu się w suknię i garnitur - przecież nie często jesteście tak pięknie wyszykowani. By reportaż był naturalny i przyjemny w oglądaniu musimy dobrze poznać się, żeby moja osoba Was nie krępowała. Dlatego zachęcam do sesji narzeczeńskiej. Normalną sytuacją jest, że możecie stresować się ale wyobraźcie sobie, że prawie wszystkie pary stresują się a na zdjęciach wychodzą naturalnie - jestem fotografem i to już moje zadanie abyście sesje wspominali z przyjemnością a na zdjęciach wyszli naturalnie. W swojej fotografii wykorzystuję zastane światło, dlatego zdjęcia wydają się bardziej naturalne (z małymi wyjątkami, jeżeli wykonuję portret a światło zastane jest nieatrakcyjne to lubię odrobinę doświetlić).

PRZYGOTOWANIA
Całe przygotowania Pary Narzeczeńskiej, oraz cała otoczka związana z przygotowaniami. Staram się jak najlepiej oddać atmosferę panującą przed ceremonią ślubną. Dlatego tak ważne jest abyśmy wcześniej poznali się, żeby moja osoba nie zakłócała prawdziwej atmosfery.

CEREMONIA ŚLUBNA
Ślub w plenerze, kościelny czy cywilny, do wszystkich podchodzę z taką samą pasją. Staram się swoją osobą nie zakłócać przebiegu, tylko chwytać momenty. Zawsze mam na szyi dwa aparaty tak, żebym mógł szybko sfotografować najważniejsze chwile, uśmiechy, spojrzenia i łzy radości.

PRZYJĘCIE WESELNE
Fotografuję całe przyjęcie, zabawy, tańce i rozmowy gości. Zdjęcia grupowe, za stołami: wszystko ustalamy indywidualnie w rozmowie. Najpóźniej fotografuję do godziny 01:00 i nie ma możliwości przedłużenia.

MINI SESJE W TRAKCIE WESELA
Staram się zrobić jedną, dwie sesje po ok 15min w otoczeniu sali tak abyście mieli pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Powstają wtedy klimatyczne ujęcia.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 1000 zł - Borek Fotografia
Pakiet 1
Reportaż 100/250 zdjęć - wszystkie zdjęcia poddane autorskiej obróbce. 100 sztuk wywołanych 15x23 na papierze fotograficznym, oddanym w eleganckim drewnianym pudełku. Wszystkie zdjęcia na załączonym pendrive oraz stronie internetowej na hasło.  
Fotografia chrztu cena: 1000 zł - Borek Fotografia
Pakiet 1
Reportaż 100/250 zdjęć - wszystkie zdjęcia poddane autorskiej obróbce. 100 sztuk wywołanych 15x23 na papierze fotograficznym, oddanym w eleganckim drewnianym pudełku. Wszystkie zdjęcia na załączonym pendrive oraz stronie internetowej na hasło.  
Fotografia dziecięca cena: 500 zł - Borek Fotografia
Pakiet 1
 
Sesja ciążowa cena: 500 zł - Borek Fotografia
Pakiet 1
Sesja brzuszkowa to sesja, która jest cudowną pamiątką dla każdej przyszłej mamy.
Najlepszym okresem do wykonania takiej sesji jest 6-8 miesiąc ciąży. Brzuszek jest już na tyle duży, że pięknie rysuje się pod ubraniem a Ty nie powinnaś jeszcze na tyle męczyć się, żeby sesja była dla Ciebie niekomfortowa.
Sesja może być wykonana indywidualnie jak i z partnerem (zachęcam do tej drugiej opcji).
Również to Ty wybierasz czy chcesz sesję plenerową czy we wnętrzu.
Do sesji posiadam kilkanaście rodzajów delikatnych i zwiewnych sukien, które podkreślają brzuszek, ale możemy również skorzystać z Twojej propozycji. Bardzo fajną sytuacją jest to, kiedy zabieracie na sesję swoje prywatne akcesoria - np. Buciki dla dziecka, tabliczkę z imieniem lub usg.
Zalecam przyszłym mamom skorzystanie z usług profesjonalnej wizażystki przed sesją zdjęciową.
Każde zdjęcie zostanie poddane autorskiej obróbce graficznej (bez zmian fizjonomii, np.nie „doklejam” włosów, nie zmieniam rysów twarzy itp.)

Czas trwania - około 1-2h, otrzymujecie 10 szt zdjęć  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane