logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotokredens_Fotobudka fotograf

O mnie

W Ekipie Fotokredens robimy wszystko, aby udowodnić że fotobudka może mieć niepowtarzalny retro charakter oraz przede wszystkim robić piękne, dobrej jakości zdjęcia, które będą pamiątką na lata!


Logo
Fotokredens_Fotobudka   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Wynajem fotobudki cena: 900 zł - Fotokredens_Fotobudka
Pakiet 1
Zawsze jesteśmy obecni na wydarzeniu obsługując Fotobudkę oraz animując gości. To co nas wyróżnia to wyjątkowy styl i klimat naszej retro Fotobudki, która gwarantujemy jest atrakcją samą w sobie. Łączymy to z doskonałą jakością zdjęć, które oferujemy nie tylko na wydrukach podczas wydarzenia, ale również udostępniamy w galerii on-line.

Najczęściej pary decydują się na wynajem Fotobudki na 2 godziny, które w zupełności powinny wystarczyć na zrobienie zdjęć wszystkim chętnym gościom. Najpopularniejszą godziną startu jest godzina 21:00, jednak wszystko zależy od tego jaki scenariusz przewiduje Wasze wesele. My jesteśmy elastyczni, także w trakcie wesela możecie zdecydować się na przedłużenie naszej atrakcji i wtedy po prostu zostaniemy z Wami dłużej :)

Nie mamy limitu na wydruki zdjęć, także bawimy się ile będzie tylko chęci w Was i Waszych gościach :)

Cennik mamy prosty:
-> pierwsze 2 godziny to 900 zł
-> każda kolejna to 200 zł

Wstępną rezerwację możecie złożyć mailowo lub telefonicznie. Finalnie rezerwację potwierdzamy po podpisaniu umowy i otrzymaniu zaliczki (przelewu). Płatność pozostałej części wynagrodzenia możecie dokonać gotówką (w dniu wesela) lub przelewem. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane