logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Creative Motion fotograf

O mnie

Gdzie można wynająć studio fotograficzne i filmowe w Kielcach? U nas na Strasza w Creative Motion! To strasznie fajna przestrzeń na wynajem, by stworzyć film reklamowy, profesjonalną sesję fotograficzną w dobrze wyposażonym studiu w Kielcach.
Logo
Creative Motion   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Wynajem studia fotograficznego cena: 70 zł - Creative Motion
Pakiet 1
Wynajem studia fotograficznego i filmowego
Studio na Strasza – strasznie fajna przestrzeń w Kielcach

Gdzie można wynająć studio fotograficzne i filmowe w Kielcach? U nas na Strasza w Creative Motion! To strasznie fajna przestrzeń na wynajem, by stworzyć film reklamowy, profesjonalną sesję fotograficzną w dobrze wyposażonym studiu w Kielcach. Jeśli potrzebujesz studia do nagrań lub szukasz studia do sesji fotograficznej to strasznie polecamy nasze studia na Strasza. W Creative Motion znajdziesz studio w pełni wyposażone i gotowe do użycia pod profesjonalne sesje filmowe i fotograficzne. Poniżej znajdują się dokładne specyfikacje przestrzeni. Dodatkowo oferujemy wypożyczenie sprzętu fotograficznego i wideo (w tym aparaty fotograficzne, obiektywy, rejestratory obrazu, stabilizatory, slidery, statywy, dron, oświetlenie, rejestratory dźwięki i inne akcesoria).

Wynajmując nasze studia udostępniamy także osobne pomieszczenie do wizażu wraz z przebieralnią i zapleczem (a w nim aneks kuchenny, toaleta). Oferujemy także pomoc przy organizacji sesji czy filmu, a także możliwość znalezienia odpowiednich modeli, wizażystów i innych członków zespołu.


Studio
cyklorama greenscreen

Cyklorama to w pełni wyposażone studio wideo z własnym oświetleniem i sprzętem do nagrywania dźwięku (studio jest wygłuszone, gotowe do nagrywania dźwięku). Dzięki systemowi rozwijanych teł doskonale sprawdzi się jako przestrzeń do organizacji profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Nazywane przez nas „studiem zielonym” jest idealne do produkcji filmów i fotografii z użyciem technik komputerowych. Posiada green screen, który umożliwia stworzenie nieograniczonych możliwości aranżacji przestrzeni, w zależności od potrzeb.

Powierzchnia całego studia: 75m2

Wymiary cykloramy: 5,70m długości, 4,90m szerokości, 2,80m wysokość,
Powierzchnia robocza cykloramy: 28m²

Wyposażenie studia:
– Cyklorama – green screen,
– System rozwijanych teł – różne kolory,

Oświetlenie stałe:
– lampa panelowa 6x55W – 2 sztuki,
– lampa panelowa 4x55W,
– lampa panelowa 2x45W – 2 sztuki
– lampa światła stałego z soczewką frensela 650W 3200K – 2 sztuki,
– lampa światła stałego Redhead 650W 3200K – 3 sztuki

Oświetlenie błyskowe:
– Quantum 300- 2 sztuki,
– Fomex 600- 2sztuki
– 3x Softboxy 120 cmx80 cm
– 1x Okta 90 cm
– Beautydish
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane