Logo
O mnie

Od 2013 roku fotograf oraz retuszer z zawodu oraz z pasji. Moją specjalizacją jest fotografia portretowa - rodzinna, dziecięca oraz kobieca. Dążę do tego aby fotografie były przemyślane od początku do końca i odpowiadały Twoim wymaganiom. Oferuję fachowe doradztwo i bezstresową współpracę w przyjemnej atmosferze. W zamian dostaniesz artystyczne, realistyczne oraz romantyczne kadry, na które zasługujesz. Pracuję na zaawansowanym sprzęcie, dzięki czemu jakość materiału jest najwyższa. W każdą sesję wkładam serce oraz doświadczenie, które do tej pory zdobyłam podczas zleceń oraz szkoleń z zakresu fotografii. Dokładam wszelkich starań, by tworzyć dla Was Więcej

Agnieszka Czapla KONTAKT

Fotografia rodzinna cena: 390 zł
Pakiet 1 cena: 390 zł
Podczas sesji rodzinnej stawiam również na naturalne kadry. Nie musicie martwić się pozowaniem, jeśli nie chcecie. Moim celem jest uwiecznić w prostych kadrach Twoją wyjątkową rodzinę. Jak pracuję? Spotykamy się w ustalonym wspólnie miejscu i podczas wspólnego spaceru wykonuję Wam zdjęcia, pilnując przy tym abyście wypadli na ujęciach jak najlepiej. Stawiam na pokazanie Waszych więzi rodzinnych, emocji, uczuć, które Was łączą. Wiem, że Pani z aparatem może stresować, możecie być skrępowani, dlatego zrobię wszystko abyście podczas sesji poczuli się swobodnie. Sesję rodzinne oraz dziecięce wykonuję w plenerze, w wybranych wspólnie lokalizacjach, ale możecie również się zdecydować na sesję we własnym ogrodzie lub domu. Sesje w plenerze najlepiej wykonać późnym popołudniem, zapewnia to wspaniałe światło oraz atmosferę na zdjęciach. Sesje staram się wykonać jak najszybciej, ze względu przede wszystkim na Wasze pociechy.

Co otrzymasz:

20 zdjęć starannie obrobionych.
odbitki 10x15 cm
pliki cyfrowe na CD
Czas trwania sesji ok 1,5 godzin
Czas oczekiwania na zdjęcia to 2 tygodnie.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 290 - 450 zł
Pakiet 1 cena: 290 zł
Podczas fotografowania waszych pociech staram się uchwycić szczere uśmiechy, nieprzewidywalne reakcje i wszelkie emocje, jakie towarzyszom dzieciom na co dzień. Jako mama zdaję sobie sprawę jak szybko nasze maluchy dorastają. Jak ważne jest uwiecznić każdą chwilę i zachować wspomnienia w postaci zdjęć. Jako fotograf przeprowadzę was przez wszystkie etapy sesji. Sesję przeprowadzam bardzo szybko. Podczas fotografowania małych dzieci, nie staram się ich ustawiać. Stawiam raczej na zabawę i relaks, podczas gdy ja staram się złapać ich naturalne ujęcia. Sesje dziecięce odbywają się w plenerze. 


W tym pakiecie otrzymujesz:

10 zdjęć starannie obrobionych.
odbitki 10x15 cm
pliki cyfrowe na CD
Czas trwania sesji ok 1,5 godzin
Czas oczekiwania na zdjęcia to 2 tygodnie.
 
Pakiet 2 cena: 450 zł
W tym pakiecie otrzymujesz:

30 zdjęć starannie obrobionych.
odbitki 10x15 cm w ozdobnym opakowaniu.
1 wydruk wybranego zdjęcia w formacie 20x30 cm
pliki cyfrowe na CD
pomoc w doborze stylizacji
Czas trwania sesji ok 1,5 godzin
Czas oczekiwania na zdjęcia to 2 tygodnie.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Sesje portretowe dla kobiet. Poczuj się wyjątkowa i doceniona. Wydobędę z Ciebie to, co najlepsze. Podczas sesji najważniejsza jesteś Ty. Uważam, że nie ma osób niefotogenicznych jest jedynie złe podejście fotografa. Jeśli masz obawy, to zapewniam Cię, że ja to doskonale rozumiem. Zatem zapewniam Ci pomoc w wyborze stylizacji, pomoc w przygotowaniu do sesji oraz poprowadzę Cie podczas sesji przy pozowaniu. Spraw sobie prezent, który poprawi Twoje samopoczucie. Sesje kobiece mogą odbyć się zarówno w plenerze w pięknej lokalizacji, jak i w studio w Dąbrowie Górniczej. Potrzebujesz innego rodzaju sesji? Zapraszam do kontaktu.

W cenę pakietu wchodzi:
15 starannie wyretuszowanych zdjęć
odbitki 15x21 cm
pliki cyfrowe na CD
2 stylizacje
pomoc w ich doborze

 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 9 zł
Pakiet 1 cena: 9 zł
Dlaczego warto zainwestować w sesję produktową? Ciekawe i profesjonalne kadry przyciągają wzrok, wyróżnisz się na tle konkurencji. Zwiększą szansę na rozpoznawalność marki poprzez ujednolicenie zdjęć i spersonalizowanie grafik i obrazów. Spójne i przejrzyste zdjęcia mogą wpłynąć na wzrost sprzedaży. Oferuję zdjęcia typu packshot tzn na białym tle lub zdjęcia aranżowane spersonalizowane pod Twoją firmę.
W tej cenie:
-szparowanie /wycinanie tła
-podstawowy retusz: usunięcie pyłków / rys,korekta kolorystyczna
-rozdzielczość około 2560x2560 pikseli
 
Pokaż więcej
Usługi postprodukcyjne cena: 5 - 20 zł
Pakiet 1 cena: 10 zł
Retusz standardowy: ustawianie balansu bieli, ustawianie krzywej kontrastu, ustawianie kolorystyki, Wyostrzanie, Czyszczenie twarzy, ujednolicenie kolorystyki skóry, usuwanie niechcianych elementów ze zdjęcia.  
Pakiet 2 cena: 15 zł
Retusz skóry: wygładzanie skóry, retusz naturalny z zachowaniem faktury skóry, retusz beauty 
Pakiet 3 cena: 20 zł
Retusz fotografii artystycznej, fotomontaż,  
Pakiet 4 cena: 5 zł
Wycinanie z tła, sparowanie przygotowanie zdjęć do publikacji na stronie internetowej, na portale allegro.
Retusz podstawowy: wycinanie z tła prostych obiektów, korekcja kolorystyczna,
Retusz szczegółowy: dodanie cienia, usuwanie rysek, zagnieceń 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane