Logo
O mnie

Jest nas dwoje, Iza i Maciek :) Mamy dwa spojrzenia ale jedno nas łączy- miłość do fotografii, do tworzenia najpiękniejszych kadrów, które będą stanowiły dla Was cudowną pamiątkę na całe życie. Specjalizujemy się w fotografii dziecięcej i rodzinnej (noworodki, urodziny, chrzty i komunie, sesje partnerskie i rodzinne, portretowe), choć podejmiemy się każdego fotograficznego wyzwania. Dysponujemy dużym i przestronnym studiem w Zgierzu. Jest w pełni wyposażone na potrzeby każdego rodzaju fotografii. Jeśli pogoda tylko pozwala chętnie zabieramy Was na fotograficzny spacer i uwieczniamy niepowtarzalne chwile w plenerze. Dla Was zatrzymujemy czas...

Piętka Fotografia KONTAKT

Fotografia komunijna cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
W ramach sesji otrzymujecie 10 zdjęć poddanych profesjonalnemu retuszowi i obróbce, wydrukowanych w formacie 15×23 cm i przekazanych drogą elektroniczną oraz piękny Fotoalbum 20×20 cm (10 stron) GRATIS! Tak ważny dzień zasługuje na wyjątkową oprawę!  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Sesje rodzinne wykonujemy u Was w domu, w naszym studio lub w plenerze. Posiadamy wszystkie niezbędne tła oraz akcesoria do wykonania sesji. Cena sesji obejmuje jedną rodzinę (rodzice, dzieci i ewentualnie dziadkowie). W przypadku większej ilości osób na sesji prosimy o kontakt w celu wyceny zlecenia. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Czas oczekiwania na maleństwo to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety. Jesteśmy po to by uchwycić ten piękny stan i ukazać oraz podkreślić piękno przyszłej mamy.

Pakiet zawiera 10 zdjęć poddanych starannemu retuszowi i autorskiej obróbce, nagranych na płytę DVD oraz wydrukowanych w formacie 15x23 cm. Posiadamy suknie i akcesoria potrzebne do sesji ciążowej.
 
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Posiadamy przestronne studio a w nim wszelkie niezbędne akcesoria. W naszym studio tworzymy ujęcia proste, ponadczasowe i artystyczne. Posiadamy ukończone dwa kursy fotografii noworodkowej i sami posiadamy dwójkę dzieci. Wszystko to sprawia, że możecie być pewni, że Wasze maleństwo trafi w doświadczone ręce, które dbają o jego komfort i bezpieczeństwo.

Pakiet zawiera 10 zdjęć poddanych starannemu retuszowi i autorskiej obróbce, nagranych na płytę DVD oraz wydrukowanych w formacie 15x23 cm.  
Pokaż więcej

Opinie klientów

Karola

19 września 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja okolicznościowa

Miałam przyjemność uczestniczyć w sesji okolicznościowej - cudowna atmosfera i profesjonaliści, którzy kochają swoją pracę sprawia, że czas spędzony podczas zdjęć upłynął nie wiadomo kiedy. Otrzymane zdjęcia przeszły moje najśmielsze oczekiwania i sprawiły, że z przyjemnością wrócę na kolejne sesje. Polecam!!!

Piotrek

15 września 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja okolicznościowa

Z (bardzo:) dużym opóźnieniem ale w pełni zasłużona piątka dla Piętki!! Sesja mikołajkowo-świąteczno-noworoczna zrealizowana w swobodnej i pełnej ciepła atmosferze. Profesjonalizm w każdym calu i późniejsza szybka realizacja. Polecam i na pewno odwiedzę jeszcze raz studio.

Aleksandra

02 września 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja dziecięca

Z całego serca polecam studio pietka fotografia są profesjonalni maja super podejście do dzieci jak i dorosłych korzystałam z sesji ślubnej ciążowej noworodkowej roczkowej i z mini sesji jestem mega zadowolona i napewno do nich zawitam jeszcze nie raz

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane