logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia Tomasz Stachurski fotograf ślubny

O mnie

Cześć! Tu Tomek, zajmuje się fotografią od ponad 8 lat, od tego roku przeszedłem w tryb pro i pragnę by fotografia stała się moim głównym źródłem utrzymania :) Głównie zajmuje się fotografią reportażową, z lekkim zabarwieniem artystycznym, ale pasjonuje się również sesjami indywidualnymi i zwierząt. Na sesji zawsze panuje luźna i przyjazna atmosfera, w której pomagam przełamać bariery. W sytuacjach typowo reportażowych (ślub, chrzest) staram się pomóc od strony technicznej jak i praktycznej, by móc uchwycić ten wspaniały czas i te niepowtarzalne emocje. Co do sprzętu, głównym aparatem jest Canon 5D mark IV plus jasne szkło, a jako support towarzyszy mu Więcej


Logo
Fotografia Tomasz Stachurski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Fotografia Tomasz Stachurski
Pakiet 1
Witam, oferuję profesjonalny fotoreportaż, od przygotowań przez ceremonię i wesele po cudowny plener. Wszystko zależy od Pary młodej i wspólnego pomysłu. Staram się pomóc parze młodej przełamać tremę i wspólnie przeżyć ten wspaniały dzień, a emocje i wzruszenia uchwycić na niepowtarzalnej pamiątce jakim są zdjęcia :) Ilość zdjęć (przygotowania, ceremonia, wesele, plener), wielkość jak i forma w jakiej będą przekazane są do ustalenia i do indywidualnej wyceny. Uwaga! Są wciąż wolne terminy na ten rok, więc jeśli nie byliście zdecydowani i w ostatnim momencie chcecie fotografa, to zapraszam :)
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu!
Dojazd w Łodzi i okolicach (do 30km) Gratis  
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 60 zł - Fotografia Tomasz Stachurski
Pakiet 1
Jesteś pasjonatem swojego pupila? A może hodowcą, który potrzebuje zdjęć swoich zwierząt? Dobrze trafiłeś! Posiadam mobilne studio, przystosowane do fotografii kotów, i zwierząt podobnej wielkości bądź mniejszej. Dlaczego mobilne? Nie ma nic bardziej stresującego dla naszego pupila, niż podróż samochodem a potem nieznane miejsce, w którym ktoś coś od niego wymaga. A tak to, mamy domowe zapachy, domowy klimat i pełen relaks, który widać na zdjęciach.
W cenie pakietu oferuję 5 wyretuszowanych zdjęć, wysokiej jakości, w rozdzielczości jaką państwo sobie zażyczycie. Poza tym, na życzenie mogę osadzić znak wodny hodowli, aby zdjęcie nie zostało wykorzystane bez wiedzy właściciela. Przy fotografowaniu większej ilości zwierząt cena podlega negocjacji :) Pozdrawiam!
Dojazd na terenie Łodzi i okolic (20km) gratis  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane