logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Paweł Maul Fotografia fotograf sportowy

O mnie

Nazywam się Paweł Maul i moją specjalizacją jest fotografia sportowa. Sport zawsze był moją pasją, dlatego od młodych lat trenowałem piłkę nożną, marząc o karierze piłkarskiej. Choć zostanie słynnym sportowcem nie było mi pisane, moja przygoda ze sportem wciąż trwa dzięki mojej drugiej pasji, jaką jest fotografia. Gdy lata temu wpadł mi w ręce mój pierwszy aparat, robiłem zdjęcia wszystkiemu i wszystkim. Z biegiem czasu zainteresowanie zmieniło się w hobby, a później hobby przerodziło się w wielką pasję, a w końcu w karierę zawodową. Dziś, mam ogromną przyjemność łączyć w swojej pracy moje dwie największe życiowe pasje: sport i fotografię – Więcej


Logo
Paweł Maul Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia sportowa cena: 120 zł - Paweł Maul Fotografia
Pakiet 1
W fotografii sportowej różnica pomiędzy słabym a bardzo dobrym zdjęciem zależy nieraz od ułamków sekund. Wymaga ona cierpliwości, czujnego oka, profesjonalnego wyposażenia fotograficznego i pasji do sportu. Sam przez wiele lat czynnie uprawiłem sport, dzięki czemu posiadam wyczucie, konieczne do przewidzenia najlepszych sportowych emocji i momentów. Fotografia sportowa jest moją specjalizacją, a moje prace wyróżnia profesjonalizm, zaangażowanie i niesztampowe podejście do każdego projektu od wykonania zdjęcia po jego obróbkę.

Moja oferta skierowana jest głównie do:
- organizacji sportowych i związków sportowych
- firm organizujących eventy i wydarzenia sportowe
- organizacji i stowarzyszeń organizujących turnieje i ligi sportowe
- klubów sportowych z każdego szczebla rozgrywkowego
- osób prywatnych, chcących mieć wyjątkowa pamiątkę 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane