logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Carolina Foto Studio fotograf ciążowy

O mnie

Cześć! Jestem fotografem z pasją. Staram się cały czas rozwijać i nieustannie szkolić, studiując kolejne aspekty fotografii. W tym roku założyłam firmę Carolina Foto Studio i wyposażyłam się w odpowiednie sprzęty do mini sesji studyjnych. Bardzo lubię sesje, na których widać Wasze uczucia- czy to miłość między partnerami, między matką a nienarodzonym dzieckiem czy między rodzeństwem. Na swoich zdjęciach staram się przedstawić przede wszystkim Wasze emocje i zatrzymać cudowną chwilę.


Logo
Carolina Foto Studio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja ciążowa cena: 350 zł - Carolina Foto Studio
Pakiet 1
Ciąża to przepiękny czas oczekiwania! Piękno kobiety w błogosławionym stanie i jej radość zachwyca wszystkich. Warto stworzyć sobie niezapomnianą pamiątkę w postaci sesji fotograficznej. Oferuję 15 obrobionych fotografii wykonanych w studio lub plenerze. Zapraszam!  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 350 zł - Carolina Foto Studio
Pakiet 1
Uwiecznij to ważne wydarzenie w wyjątkowy sposób! Sesja z tego dnia będzie piękną pamiątką na całe życie.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 700 zł - Carolina Foto Studio
Pakiet 1
Oferta zawiera wykonanie zdjęć z przygotowań w domu oraz ceremonii Chrztu Św, ale każdą ofertę możemy dostosować indywidualnie. Zapraszam do kontaktu!  
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 350 zł - Carolina Foto Studio
Pakiet 1
Możesz wyzwolić w sobie prawdziwe kobiece piękno! Zapewnię spokojną, intymną atmosferę, a Ty będziesz mogła otrzymać piękne fotografie dla siebie lub w prezencie dla swojego partnera :)  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 350 zł - Carolina Foto Studio
Pakiet 1
Mini sesja z okazji świąt? Bez okazji Twoje dziecko na pewno również wyjdzie na zdjęciach uroczo!  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 350 zł - Carolina Foto Studio
Pakiet 1
Nie masz sprecyzowanego planu na ciekawe zdjęcia? Na pewno wspólnie coś się uda wymyślić! Możemy stworzyć całą odpowiednią kreację lub wykonać proste zdjęcia portretowe. Zapraszam :)  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 350 zł - Carolina Foto Studio
Pakiet 1
Zapraszam na sesję portretową. Portret obrazuje osobę taką, jaka jest. Ta sesja trwa zwykle nieco dłużej, gdyż aby dobrze uchwycić Twoje ja, muszę Cię choć trochę poznać :)  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 250 zł - Carolina Foto Studio
Pakiet 1
Sesja wizerunkowa. W dzisiejszych czasach jest to niemal niezbędny element przy tworzeniu dobrego CV. Sesja biznesowa wpływa na to, jak postrzegają Cię klienci, kontrahenci, pracodawca. Chcesz pozytywnie wypaść w ich oczach? Zapraszam!  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł - Carolina Foto Studio
Pakiet 1
Zapamiętajcie ten piękny okres na dłużej. Zamknijcie swoją radość w przepięknych kadrach, żeby w każdej chwili móc wracać do tych beztroskich chwil :)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane