Logo
O mnie

Cześć! Jeśli tu jesteś, to pewnie zastanawiasz się nad zrobieniem sobie zdjęć, reportażem ważnego wydarzenia lub kupnem sesji na prezent dla kogoś bliskiego. To my, Kuźnia Fotografii jesteśmy do Twoich usług. Kasia i Karol, bo to właśnie my stoimy za tą nazwą, tworzymy od kilku lat firmę fotgraficzną. Dosłownie tworzymy, bo obydwoje odpowiadamy za różne aspekty zdjeć :) Kasia Młoda, energiczna, pełna pomysłów. To właśnie ja stoję za aparatem, chociaż bliżej prawdy będzie stwierdzenie, że to ja biegam z aparatem :) Zawsze znajduję coś co mnie bardzo zaciekawi i chcę to uwiecznić na zdjęciu :) Lubię się śmiać podczas sesji, dlatego jak Więcej

Kuźnia Fotografii KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
To dla nas nowość, ale bardzo lubimy nowości i z chęcią się w nich odnajdujemy :)
W sumie nie ma takiej sesji, której byśmy nie zrobili :) Mimo tego, że zrobiliśmy już sporo zdjęć ślubnych, to nadal dopracowujemy portfolio. Dlatego też obecnie niewiele tutaj zobaczysz. Cały czas udostępniamy nowe zdjęcia i modyfikujemy stronę, tak aby pokazać Ci jak najwięcej wspaniałych chwil :)  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Tutaj liczy się ten jeden moment. Dlatego Kasia biega, a Karol stara się nadążyć ze światłem. Tutaj liczysz się Ty, Twoje emocje, myśli. My tylko je łapiemy w odpowiedni sposób :) Jeśli boisz się, że nic z tego (zdjęć) nie wyjdzie, to wiedz, że każdy z "modeli/modelek" zaprezentowanych tutaj i na stronie myślał/a dokładnie to samo!
Efekt jednak mówi sam za siebie - nie przejmuj się na zapas :)  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Jako licencjonowani narzeczeni czujemy wręcz potrzebę robienia sesji narzeczeńskich :) Jako, że posiadamy dość długi staż nie tylko w fotografii to lubimy sobie pożartować podczas zdjęć. U nas nie ma czegoś takiego jak sztywne podejście :) Wy musicie być naturalni, a w tym już nasze zadanie :)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane