logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

GRUNWALD STUDIO FOTOGRAFIA&FILM; fotograf
Logo
GRUNWALD STUDIO FOTOGRAFIA&FILM;   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Wynajem studia fotograficznego cena: 50 zł - GRUNWALD STUDIO FOTOGRAFIA&FILM;
Pakiet 1
tudio Fotograficzne / Filmowe Wrocław wynajem
Cena 1h /50 pln netto ninimum 2h, Cyklorama, powierzchnia 115 m2, ogrzewane, bezpłatny szybki internet, bezpłatny strzeżony parking, 9 stołów, 30 krzeseł, rzutnik Epson Full Hd.

Studio Fotograficzne /Filmowe Wrocław wynajem – GRUNWALD STUDIO Fotografia to 115m2 studia z cykloramą. Studio o wymiarach 3,8m wys. x 6,5m szer. i długości 18m mieści się w okolicy pięknego Parku Szczytnickiego oraz placu Grunwaldzkiego we Wrocławiu, trzy kroki od przystanku tramwajowego i autobusowego. Na całej długości studia znajdują się okna i można pracować na świetle zastanym lub zaciemnić ogromnymi zasłonami. Twórcza przestrzeń mogąca stać się miejscem dla różnego rodzaju spotkań, warsztatów, konferencji, planów filmowych czy innych wydarzeń.

Studio Fotograficzne / Filmowe Wrocław wynajem znajduję się na 2 piętrze biurowca (od strony parku, strona północna) w centrum miasta. Jest dodatkowo wyciszone (wełna mineralna, gąbka akustyczna) mimo cichej okolicy co sprawia że praca w studio, prowadzenie warsztatów, realizacje filmowe z dźwiękiem jak np. Live streaming (transmitowanie video w czasie rzeczywistym) jest wygodniejsze. Do przewożenia osób niepełnosprawnych lub dużych i ciężkich gabarytów służy winda techniczna. Każdy fotograf i filmowiec poczuje się tu jak u siebie. Można podjechać samochodem pod budynek i wyładować rzeczy na rampie. Studio Fotograficzne / filmowe Wrocław wynajem może pracować 24h na dobę, jest wyposażone w system alarmowy oraz antynapadowy z dozorem agencji ochrony, szybki internet Wi-Fi oraz internet na kablu 100 Mbps pobieranie i wtsyłanie (możliwość do 1Gbps*),mini kuchnię, toaletę. Bezpłatny, strzeżony parking dla gości.

Studio jest ogrzewane. Opcjonalnie do dogrzewania służą 2x duże nagrzewnice po 3,3 kW. Można pracować na 3x instalacji trójfazowej tzw. „sile”.

Przebieralnia, Wizażownia z lampą pierścieniową, Hokerem, dużym lustrem, deska do prasowania, żelazkiem, wieszakami, wieszakami na kółkach.  
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane