logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Aparaciara fotograf dziecięcy

O mnie

Witam, mam na imię Magda. Fotografuję od zawsze, a to przecież dłuuugo? Robienie zdjęć to moja pasja, którą postanowiłam połączyć z życiem zawodowym. Zrobiłam ich już wiele i uszczęśliwiłam dziesiątki fantastycznych osób w ten sposób. Pozwól, że uszczęśliwię również Ciebie! Zajmuję się przede wszystkim fotografią dziecięcą, ale tworzę również reportaże z różnych wydarzeń oraz pracuję z indywidualnymi osobami. Zapraszam na sesje ciążowe, narzeczeńskie, dziecięce, ślubne.. Zatrzymam dla Ciebie i twoich bliskich czas, który jest dla Was ważny.


Logo
Aparaciara   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 150 zł - Aparaciara
Pakiet 1
Fotografia dziecięca jest ze mną najdłużej i mam w niej duże doświadczenie. Oferuję sesje dziecięce nietematyczne oraz urodzinowe i świąteczne. Sesje plenerowe oraz aranżacje studyjne, ZAPRASZAM! Już w pakiecie podstawowym 10 ujęć w wersji cyfrowej. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 350 - 600 zł - Aparaciara
Pakiet 1
Pakiet podstawowy obejmuje zdjęcia podczas ubierania maleństwa i przygotowań na 30 minut przed wyjściem z domu, zdjęcia w kościele podczas ceremonii Chrztu Świętego oraz zdjęcia rodzinne przed kościołem. Wynikiem takiej współpracy jest około 50 ujęć po obróbce oddane na płycie oraz fotoksiążka 25x25 - 20 twardych stron. 
Pakiet 2
Pakiet powiększony obejmuje zdjęcia podczas ubierania maleństwa i przygotowań na 30 minut przed wyjściem z domu, zdjęcia w kościele podczas ceremonii Chrztu Świętego, zdjęcia rodzinne przed kościołem oraz zdjęcia na przyjęciu do podania tortu (max. 2h). Wynikiem takiej współpracy jest około 75 ujęć po obróbce oddane na płycie, fotoksiążka 25x25 - 20 twardych stron oraz album papierowy z 3 zdjęciami 13x18. 
Pakiet 3
Pakiet premium obejmuje zdjęcia podczas ubierania maleństwa i przygotowań na 30 minut przed wyjściem z domu, zdjęcia w kościele podczas ceremonii Chrztu Świętego, zdjęcia rodzinne przed kościołem oraz zdjęcia na przyjęciu do podania tortu (max. 2h). Dodatkowo w innym terminie wykonywana jest pamiątkowa mini sesja pamiątkowa (możliwość wykonania sesji wcześniej i wywołania na dzień Chrztu Świętego w formie podziękowań dla gości). Wynikiem takiej współpracy jest około 75 ujęć po obróbce oddane na płycie + 5 ujęć z sesji pamiątkowej, fotoksiążka 25x25 - 20 twardych stron, album papierowy z 3 zdjęciami 13x18 oraz fotoobraz 30x40.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane