logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FRIMORFOTO Studio Fotograficzne Dariusz Lichota fotograf ślubny

O mnie

Jest naszym priorytetem, aby uchwycić niezapomniane momenty, ulotne chwile. To, co nas cechuje to niekonwencjonalne kadry, zmysł fotograficzny i przede wszystkim to, że nie popadamy w rutynę wykonując fotografie. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem fotograficznym firmy Canon. Posiadamy profesjonalne oświetlenie, oraz zestaw niezbędnych obiektywów.
Logo
FRIMORFOTO Studio Fotograficzne Dariusz Lichota   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1950 zł - FRIMORFOTO Studio Fotograficzne Dariusz Lichota
Pakiet 1
PAKIET STANDARD

• zdjęcia; podczas przygotowań u Panny Młodej, błogosławieństwo, ceremonii w kościele lub USC, zabawy weselnej do oczepin włącznie,
• zdjęcia Pary Młodej z każdą z zaproszonych par na wesele,
• plener ślubny w dniu ślubu lub w innym dniu,
• poddane autorskiej obróbce zdjęcia na płycie DVD (około 700 - 800), format JPG (pełna rozdzielczość),
• 40 ujęć poddane profesjonalnemu retuszowi,
• prezentacja multimedialna ze zdjęciami w formie DVD (muzyka do wyboru),
• zdjęcia wydrukowane na papierze;
100 zdjęć w formacie 9x13,
lub
50 zdjęć w formacie 10x15,
• indywidualnie zaprojektowane okładki.
• dodatkowy komplet prezentacji na DVD – koszt 10 zł
• dodatkowy komplet płyt ze zdjęciami na płycie DVD 10 zł
CENA PAKIETU (1350) cena na rok 2015
CENA PAKIETU (1400) cena na rok 2016 od dnia 17.01.2015
​KOSZT DOJAZDU 0.95 GR ZA KILOMETR

DODATKI

FOTOALBUM wersja podstawowa
30cm x 30cm – 300 zł
(30,5 x 60,5 cm – rozmiar rozkładówki)
każda następna kartka (dwie strony) + 25 zł
OPIS
To ekskluzywna forma albumu ze sztywnymi, rozkładanymi na płasko kartami, naświetlanymi na papierze fotograficznym Kodak Endura Y, w rozmiarach od 20x15 cm do 30x40cm.
Maksymalna ilość rozkładówek - 25 (50 stron); gramatura 800g/m2 (ok.1mm) - istnieje możliwość dwukrotnie grubszej gramatury - dopłata 8zł do każdej rozkładówki.
Do wyboru dajemy Wam oprawę: personalizowaną (okładka drukowana+folia), ze skóry naturalnej, ekoskóry i okleiny
Do każdego fotoalbumu dołączane jest GRATIS OZDOBNE PUDEŁKO.
Możliwość dodania akrylu do każdej okładki ze zdjęciem.
Możliwość dodania graweru do każdej okładki (UWAGA! kolor graweru uzależniony jest od koloru okładki  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 300 zł - FRIMORFOTO Studio Fotograficzne Dariusz Lichota
Pakiet 1
Pierwsza Komunia Święta to jeden z najważniejszych dni w jakich bierzemy udział, jest to głębokie przeżycie zarówno dla rodziców jak i co najważniejsze dla samego dziecka. Ten ważny dzień warto uwiecznić, by móc, już na łonie rodziny odtworzyć emocje związane z tym dniem. Często bywa tak, że w przypływie emocji umyka nam jakiś szczegół, jakiś moment. Dlatego by tego uniknąć proponuję Państwu swoje usługi w zakresie obsługi fotograficznej takiej uroczystości. Moje usługi można podzielić na dwie grupy.


- Pierwsza oferta jest skierowana do tych rodziców, którzy pragną mieć w tym dniu profesjonalny reportaż fotograficzny z uroczystości, wtedy moja uwaga jest skierowana tylko na jedno dziecko. Ma ono wykonany profesjonalny pakiet zdjęć z całej uroczystości w skład której wchodzą; przygotowania w domu, zdjęcia pod kościołem, zdjęcia w czasie mszy, zdjęcia przed kościołem po komunii, no i najważniejsze profesjonalną sesje w plenerze lub w studiu w dowolnie wybranym przez Państwa terminie.Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą proszę o kontakt.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 80 zł - FRIMORFOTO Studio Fotograficzne Dariusz Lichota
Pakiet 1
Fotografia dziecięca jest bardzo szczególnym działem fotografii.
Dziecko nie udaje, nie stara się być kimś innym na zdjęciach i jeśli coś mu się nie podoba, to od razu daje o tym znać :) Nasi mali podopieczni w sesjach zdjęciowych nie pozują. Zabawą, zajęciem i rozmową staramy uwolnić naturalność, tak często skrywaną przez dzieci w czasie sesji zdjęciowej.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 70 zł - FRIMORFOTO Studio Fotograficzne Dariusz Lichota
Pakiet 1
Zapraszam wszystkie chętne osoby, do spróbowania czegoś nowego, do pozowania na sesji indywidualnej. Czym jest taka sesja? Na początku słysząc o czymś takim, 90% jest przerażonych myślą, iż za dzień, za dwa staną oko w oko z obiektywem aparatu. Za plecami tło, kilka rekwizytów, jakieś lampy świecą po oczach, coś w głębi błyska. Ogólnie przychodzi na myśl; co ja tutaj robię... I takie przekonanie panuje u większości osób, które decydują się na sesje indywidualną. Mimo to jednak przychodzą, chcą spróbować, efekt w postaci zdjęć, w stu procentach odbiera mowę. Dlaczego tak jest? Bo staram się wydobyć to "coś" z pozowanej osoby, co jeśli dobrze uchwycone potrafi zachwycić. Nie ma niefotogenicznych ludzi, są tylko kiepscy fotografowie.
Sesja jest bezstresowa, wszyscy jesteśmy tu po to, by uzyskać jak najlepszy efekt w postaci zdjęć, pokazać Ciebie w jak najlepszym świetle, częstokroć odkryć w Tobie kogoś całkiem innego, nową osobę, osobę o nowej twarzy.
Podczas sesji posługujemy się profesjonalnym sprzętem fotograficznym firmy CANON, posiadamy pełny zestaw oświetlenia studyjnego i co najważniejsze w głowie nie zliczoną liczbę pomysłów na sesje, aranżacje. Co do samej sesji, można przyjść z ukochanym, ukochaną, koleżanką, kolegą, babcią, dziadkiem, rodzicami bądź samemu. TO WCIĄGA.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 85 zł - FRIMORFOTO Studio Fotograficzne Dariusz Lichota
Pakiet 1
PORTRET - ZAPRASZAM NA SESJĘ POKAŻĘ TWOJĄ - INNĄ STRONĘ......
45 ZŁOTY
W TEJ CENIE OTRZYMUJĄ PAŃSTWO;

- 20 profesjonalnie wyretuszowanych ujęć,

- 100-150 ujęć profesjonalnie obrobionych,

-WSZYSTKO NAGRANE NA PŁYTĘ DVD W PEŁNYM ROZMIARZE.

Koszt sesji uzależniony od tego ile zdjęć na Państwa życzenie zostanie wyretuszowanych, cena wtedy jest ustalana indywidualnie. Koszt retuszu jednego zdjęcia poza wykupionym pakietem wynosi 2 zł.  
Pokaż więcej

FRIMORFOTO Studio Fotograficzne Dariusz Lichota fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

MARTA I BARTEK | 20 kwietnia 2012

sesja ślubna

dziękujemy za świetną współpracę, za profesjonalizm na wyższym poziomie, dziękujemy za świetne zdjęcia i zwariowany plener

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane