logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Barbara Dąbek fotograf ślubny

O mnie

Lubię wolną przestrzeń, świeże powietrze, bliskość natury i w takim właśnie klimacie staram się tworzyć swoje zdjęcia. Ważna jest dla mnie naturalność, emocje i uśmiech. Przede wszystkim fascynuje mnie fotografowanie ludzi. Uważam, że nie da się zrobić identycznego zdjęcia, nawet tej samej osobie. To tak bardzo mnie w tym pociąga – unikalność. Jestem szczęściarą, że w życiu zawodowym rozwijam swoje pasje. Do każdego fotograficznego zlecenia przygotowuję się indywidualnie. Każde traktuje, jak gdyby było najważniejsze. Fotografuję na profesjonalnym sprzęcie marki Nikon. Na zleceniach posiadam przy sobie 2 aparaty, pełen zestaw obiektywów oraz lampy Więcej
Logo
Barbara Dąbek   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Barbara Dąbek
Pakiet 1
Przygotowana dla Państwa oferta zawiera wykonanie całodziennego fotoreportażu ślubnego, od momentu przygotowań, aż do godziny 1:00 w nocy oraz mini sesję w dniu ślubu, jeżeli nie wybiorą Państwo sesji w innym terminie.
Otrzymają Państwo:
około 400 - 500 obrobionych zdjęć przekazanych na pendrivie + 50 odbitek w formacie 13x18 ,
wszystko zapakowane w stylowym pudełku.

Fotografuję na sprzęcie marki Nikon. Podczas sesji posiadam przy sobie dwa aparaty, lampę oraz pełen zestaw obiektywów.

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia:
– albumu z wywołanymi i wklejonymi metodą tradycyjną zdjęciami lub fotoksiążkę
– sesji narzeczeńskiej lub plenerowej sesji poślubnej w innym, dogodnym dla obu stron dniu.
Otrzymają Państwo dodatkowo około 100 obrobionych zdjęć.
Jestem otwarta na wszelkie zwariowane pomysły oraz dzikie i nieszablonowe miejsca:)

Istnieje możliwość wykupienia jedynie sesji narzeczeńskiej, żeby zobaczyć czy satysfakcjonuje Was moja praca przed ewentualnym podpisaniem umowy ślubnej. Otrzymacie ok 100 zdjęć w formacie jpg.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 700 zł - Barbara Dąbek
Pakiet 1
Oferta fotoreportażu z Chrztu Świętego obejmuje wykonanie zdjęć w kościele, pamiątkowe zdjęcia przed kościołem oraz zdjęcia na przyjęciu (do 2 godzin). Otrzymają Państwo 50 zdjęć przekazanych na płycie CD wszystko przekazane w pamiątkowym pudełku oraz 5 wybranych wydruków w formacie 20x30.  
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 450 zł - Barbara Dąbek
Pakiet 1
Sesja wykonywana jest w studio i trwa 1 lub 2 godziny. Przekazuję Państwu pakiet 15 odbitek 13x18 (również w formie cyfrowej).  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł - Barbara Dąbek
Pakiet 1
Sesje narzeczeńskie/ sesje pary wykonuję w plenerze lub w Państwa mieszkaniu. Trwa ona 1-2 godzin. Otrzymują Państwo 50 obrobionych zdjęć w formacie jpg przekazanych online.  
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 30 zł - Barbara Dąbek
Pakiet 1
W pakiecie fotoreportażu ze studniówki znajdują się zdjęcia reportażowe z balu, zdjęcia grupowe oraz zdjęcia pozowane z partnerem/przyjacielem/kolegą lub koleżanką.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane