logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Mateusz Nowak Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Cześć! Nazywam się Mateusz. Głównie zajmuję się fotografią ślubną, lecz mogę również wykonać zdjęcia na chrzcie, sesję portretową czy biznesową. Fotografia to moja pasja od ponad 10 lat. Skończyłem w 2010 roku Wyższe Studium Fotografii AFA we Wrocławiu. Nauka trwała 3 lata i dała mi solidne podstawy do dalszego rozwoju, który kontynuuję dzień po dniu. Staram się być coraz lepszy, aby zdjęcia wykonane dla Was robiły jak najlepsze wrażenie.


Logo
Mateusz Nowak Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1900 zł - Mateusz Nowak Fotografia
Pakiet 1
REPORTAŻ ŚLUBNY - 12 godzin
W dniu ślubu fotografuję od przygotowań do 1:00 w nocy. Dokumentuję naturalny przebieg wydarzeń w subtelny sposób. Pragnę oddać w Wasze ręce kompletną, wypełnioną emocjami fotohistorię. Oprócz najważniejszych momentów na zdjęciach będą roześmiane miny gości, przystrojona sala i oryginalne ujęcia z zabawy.
Podczas wesela chcę Was również zaprosić na mini sesję plenerową, aby uwiecznić jak pięknie wyglądacie w tym dniu. Sesja potrwa 15-30 min. W czasie gdy będziecie zajmować się sobą, ja zrobię kilkanaście pięknych zdjęć.

Otrzymujecie:
- minimum 200 opracowanych zdjęć
- galerię w Strefie Klienta na hasło
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane