logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Bartosz Milewski fotograf ślubny

O mnie

Fotografia reportażowa, okolicznościowa i nie tylko! Witam serdecznie! Specjalizuję się w reportażu i w portrecie. Lubię, gdy „dzieje się”, łapać moment z aparatem. Lubię ludzi i jestem ich ciekawy, stąd zamiłowanie do portretu. Jestem obeznany z różnymi typami fotografii, między innymi dlatego, że od kilu lat uczę i wykładam: szkoła policealna – specjalność fotografia, uczelnia wyższa oraz lekcje indywidualne (te ostatnie, zwłaszcza, spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem). Zmysł estetyczny i wyczucie kadru zawdzięczam długim studiom artystycznym (doktorat i magisterium z malarstwa na krakowskiej ASP, B.F.A – Cornish College of The Arts w Więcej
Logo
Bartosz Milewski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1800 zł - Bartosz Milewski
Pakiet 1
Reportaże z uroczystości ślubnych realizuję we współpracy z drugim fotografem. Podana cena jest ceną przykładową. Zapraszam do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty, dostosowanej do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego warto powierzyć fotografię ze ślubu i wesela właśnie nam? Koniecznie przeczytaj!!!

Ślub i wesele to szczególne chwile. Zdjęcia z uroczystości stają się pamiątką na wieki. Będą do nich wracać przyszli małżonkowie, ich rodziny, bliscy, znajomi, a nawet pokolenia, które dopiero nadejdą!

Dlatego warto powierzyć stworzenie tych zdjęć fotografom doświadczonym, cenionym na wielu polach, którzy mają na swoim koncie nagrody i publikacje (liczne – w światowej prasie). W dodatku – fotografów pracujących w tandemie, by uchwycić jeszcze więcej, z różnych stron i w różnych planach.

Jednak technika i doświadczenie to nie wszystko. Niezwykle ważne jest podejście do fotografowanych osób. W naszym przypadku jest to szacunek, zainteresowanie, życzliwość.

Uśmiech, radość, wzruszenie są emocjami, które nie mogą nam umknąć, zaś para młoda i czcigodni goście muszą zostać uwiecznieni w ich najlepszych momentach, piękni i przystojni.

Jeszcze trochę o nas: jesteśmy duetem w życiu i w pracy. Ona: producentka i autorka licznych sesji modowych z publikacjami w świecie (min. Nowy York, Londyn, Tokyo), laureatka konkursów na zdjęcia reportażowe. On: wykładowca na kierunkach fotograficznych, autor warsztatów, fotograf i plastyk z doktoratem sztuk pięknych, ukończył uczelnie w Polsce i w USA. Po więcej ciekawych informacji na nasz temat zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy!!!  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 100 zł - Bartosz Milewski
Pakiet 1
Realizuję zdjęcia produktowe.

Demonstruję możliwości produkcyjne firm wytwarzających produkty m.in. w branży opakowań plastikowych.
Tworzę zdjęcia ubiorów typu "duch" wykonywane na manekinie we własnym studio fotograficznym.

Realizuję sesje reklamowe z udziałem modeli.

Podana cena jest ceną przykładową. Proszę o kontakt w sprawie wyceny zamówienia odpowiadającego Państwa zapotrzebowaniu.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 400 zł - Bartosz Milewski
Pakiet 1
Podana cena jest ceną przykładową. W celu wyceny sesji odpowiadającej Państwa potrzebom, proszę o kontakt.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 400 zł - Bartosz Milewski
Pakiet 1
Portret jest dla mnie jest równie fascynującą dziedziną, jak fascynujący jest drugi człowiek. Sądzę, że w tej dziedzinie fotografii, oprócz umiejętności technicznych, wyczucia światła i decydującego momentu, bardzo ważne (najważniejsze?) jest, by lubić ludzi i być nimi zainteresowanym. Zapraszam do współpracy:)

Podana cena jest ceną przykładową. W celu stworzenia szczegółowej wyceny sesji, która będzie odpowiadała Państwa potrzebom, proszę o kontakt.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł - Bartosz Milewski
Pakiet 1
Wykonuję portrety zarówno w swoim studio fotograficznym (tą usługę przedstawiam w osobnym poście) jak i w plenerze. Używam przy tym światła zastanego lub błyskowego.

Fotografia portretowa jest dla mnie tak samo fascynująca, jak fascynujący jest drugi człowiek. W tej dziedzinie trzeba mieć duże doświadczenie i umiejętności, dobre oko, wyczucie światła. Jednak najważniejsze, być może, jest by lubić ludzi :)

Podana cena jest ceną przykładową. W kwestii indywidualnej wyceny sesji odpowiadającej Państwa potrzebom proszę o kontakt.

Zapraszam do współpracy!!!  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane