Logo
O mnie

Każdy reportaż zdjęciowy to swego rodzaju historia, ja dbam o to aby właściwie ją opowiedzieć. Działam przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego i lubelskiego ale cała polska również nie jest dla mnie problemem! Współpracuje także z duetem filmowców ślubnych, w razie zainteresowania proszę pytać również o film ślubny a wyśle informację. Zapraszam do kontaktu!

Janusz Malczewski Fotografia KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 500 - 1800 zł
Pakiet 1 cena: 1800 zł
Reportaż  
Pakiet 2 cena: 500 zł
Sesja poślubna 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
 
Fotografia chrztu cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
 
Fotografia okolicznościowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
 
Sesja ciążowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
 
Fotografia studniówkowa cena: 1500 zł
Pakiet 1 cena: 1500 zł
 
Usługi postprodukcyjne cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
 

Opinie klientów

Igor

19 marca 2021

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Janusz to osoba godna zaufania i polecenia. Elastyczny i komunikatywny. Końcowy efekt w postaci przekazanych zdjęć oceniamy pozytywnie i generalnie nam się podobają. Jest ich w pieron dużo, z kilku godzin ślubu i przyjęcia (na 20 osób - niestety pandemia covid-19), przekazał nam ponad 1100 zdjęć. Jest z czego wybierać do albumu :)

Dagmara

13 czerwca 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Całym Sercem Polecam Fotografa :) przesympatyczny i profesjonalny. Zarówno zdjęcia ślubne jak i z chrzcin Naszego dziecka, były na 6 z plusem :) zawsze uśmiechnięty! :)

Kinga

18 stycznia 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Bardzo polecamy na ślub i nie tylko, jest to niesamowicie otwarty, przyjazny człowiek a przy tym profesjonalny i skupiony na swojej pracy. Zachwyciliśmy się jego fotografią szukając fotografa na ślub, a po spotkaniu z nim widzieliśmy, że nie mogliśmy wybrać lepiej. Janusz odpowiadał na wszelkie nasze pytania, dał nam wiele przydatnych sugestii i porad. Przygotowania w jego obecności przebiegły w bardzo miłej atmosferze, był otwarty na nasze sugestie odnośnie ujęć, a także sam wiele sugerował i robił wszystko, żeby fotografie wyglądały jak najbardziej naturalnie i swobodnie. W trakcie ślubu i wesela fotografował wszystko tak jak było to przez nas ustalone. Musiał być bardzo aktywny podczas wesela, żeby zrealizować wszystkie nasze prośby by zrobić mnóstwo zdjęć z wszystkimi gośćmi czy sfotografować sesję z zimnymi ogniami, jednak nie było to dla niego żadnym problemem. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami jakie dostaliśmy, które oddają atmosferę przygotowań, ślubu oraz wesela, uchwycają wiele wzruszających momentów oraz szaloną zabawę! Nie mogliśmy trafić na lepszego fotografa i człowieka na ten dzień!

Kamila Smutek

13 grudnia 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Świetne, klimatyczne fotografie oddające wspaniale nastrój i relacje międzyludzkie. Zdecydowanie polecam pana Janusza :)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane