logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Janusz Malczewski Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Każdy reportaż zdjęciowy to swego rodzaju historia, ja dbam o to aby właściwie ją opowiedzieć. Działam przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego i lubelskiego ale cała polska również nie jest dla mnie problemem! Współpracuje także z duetem filmowców ślubnych, w razie zainteresowania proszę pytać również o film ślubny a wyśle informację. Zapraszam do kontaktu!


Logo
Janusz Malczewski Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 500 - 1800 zł - Janusz Malczewski Fotografia
Pakiet 1
Reportaż  
Pakiet 2
Sesja poślubna 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 400 zł - Janusz Malczewski Fotografia
Pakiet 1
 
Fotografia chrztu cena: 400 zł - Janusz Malczewski Fotografia
Pakiet 1
 
Fotografia okolicznościowa cena: 400 zł - Janusz Malczewski Fotografia
Pakiet 1
 
Sesja ciążowa cena: 400 zł - Janusz Malczewski Fotografia
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł - Janusz Malczewski Fotografia
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 400 zł - Janusz Malczewski Fotografia
Pakiet 1
 
Fotografia studniówkowa cena: 1500 zł - Janusz Malczewski Fotografia
Pakiet 1
 
Usługi postprodukcyjne cena: 500 zł - Janusz Malczewski Fotografia
Pakiet 1
 

Janusz Malczewski Fotografia fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Aśka Rak | 12 sierpnia 2022

sesja ślubna

Zależało nam, żeby zdjęcia z wesela były naturalne, niepozowane, żeby oddawały klimat imprezy, pokazywały jak bawili się ludzie. Tak też przekazaliśmy Januszowi. Teraz, kiedy przeglądamy zdjęcia, wiemy że poprosiliśmy o reportaż ślubny właściwą osobę. Pełen profesjonalizm, zdjęcia o jakich marzyliśmy, super kontakt! Polecam, polecam, polecam! :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Igor | 19 marca 2021

sesja ślubna

Janusz to osoba godna zaufania i polecenia. Elastyczny i komunikatywny. Końcowy efekt w postaci przekazanych zdjęć oceniamy pozytywnie i generalnie nam się podobają. Jest ich w pieron dużo, z kilku godzin ślubu i przyjęcia (na 20 osób - niestety pandemia covid-19), przekazał nam ponad 1100 zdjęć. Jest z czego wybierać do albumu :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Dagmara | 13 czerwca 2020

sesja ślubna

Całym Sercem Polecam Fotografa :) przesympatyczny i profesjonalny. Zarówno zdjęcia ślubne jak i z chrzcin Naszego dziecka, były na 6 z plusem :) zawsze uśmiechnięty! :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Kinga | 18 stycznia 2020

sesja ślubna

Bardzo polecamy na ślub i nie tylko, jest to niesamowicie otwarty, przyjazny człowiek a przy tym profesjonalny i skupiony na swojej pracy. Zachwyciliśmy się jego fotografią szukając fotografa na ślub, a po spotkaniu z nim widzieliśmy, że nie mogliśmy wybrać lepiej. Janusz odpowiadał na wszelkie nasze pytania, dał nam wiele przydatnych sugestii i porad. Przygotowania w jego obecności przebiegły w bardzo miłej atmosferze, był otwarty na nasze sugestie odnośnie ujęć, a także sam wiele sugerował i robił wszystko, żeby fotografie wyglądały jak najbardziej naturalnie i swobodnie. W trakcie ślubu i wesela fotografował wszystko tak jak było to przez nas ustalone. Musiał być bardzo aktywny podczas wesela, żeby zrealizować wszystkie nasze prośby by zrobić mnóstwo zdjęć z wszystkimi gośćmi czy sfotografować sesję z zimnymi ogniami, jednak nie było to dla niego żadnym problemem. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami jakie dostaliśmy, które oddają atmosferę przygotowań, ślubu oraz wesela, uchwycają wiele wzruszających momentów oraz szaloną zabawę! Nie mogliśmy trafić na lepszego fotografa i człowieka na ten dzień!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Kamila Smutek | 13 grudnia 2019

sesja ślubna

Świetne, klimatyczne fotografie oddające wspaniale nastrój i relacje międzyludzkie. Zdecydowanie polecam pana Janusza :)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane