logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Patryk Pawlowski fotograf ślubny

O mnie

Z uroczystości ślubnej na fotografiach uchwycę wszystkie ulotne chwile, które po latach przypomną uwiecznione na nich emocje. Na nich pokażę m.in. Waszą miłość, szczęście, radość i inne emocję. Doświadczenie zdobyte podczas pracy z wieloma parami idzie za jakością zdjęć, które Państwo otrzymujecie.Podczas fotografowania uroczystości ślubnej i weselnej, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze używam profesjonalnego sprzętu, urządzeń i akcesoriów fotograficznych. Są nimi: - pełnoklatkowy Canon 5D Mark IV; Canon 5D Mark II, - 2x lampy błyskowe Canon 580 EX II, - jasne profesjonalne obiektywy klasy L: - 24-70 mm 2.8 - 50 mm 2.8 - 70-200 mm 2.8 - Więcej
Logo
Patryk Pawlowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Patryk Pawlowski
Pakiet 1
Pakiet obejmuje: - Przygotowania Panny Młodej/Pana Młodego. - Błogosławieństwo. - Ceremonia w kościele/ Urzędzie Stanu Cywilnego. - Zabawa weselna (do oczepin). - Plener w dniu ślubu lub innym dniu. W pakiecie: - 150 zdjęć poddanych szczegółowej obróbce w programie graficznym (zdjęcia udostępnione w galerii prywatnej młodej parze). - Płyta DVD z pełnym materiałem zdjęciowym z uroczystości (ok 1500 zdjęć). - Prezentacja multimedialna z podkładem muzycznym. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane