Logo
O mnie

Fotografia to dla mnie sposób na wyrażanie siebie. Uważam, że mam w życiu szczęście ponieważ udało mi się połączyć pasję z życiem zawodowym co sprawia, że czuję się po prostu życiowo spełniony. Podejmuję się realizacji różnych zadań od ciepłych sesji rodzinnych, przez fotografię wizerunkową, po ekspresyjne reportaże ślubne i okolicznościowe. Szczególnie cenię sesje lifestyle. Chętnie stawiam czoła nowym wyzwaniom związanym z fotografią reklamową i projektowaniem graficznym. Swoją ofertę kieruję do wszystkich osób, które cenią wysoką jakość w fotografii. Dzięki kreatywności, doświadczeniu oraz doskonałemu przygotowaniu pod względem Więcej

Piotr Urban KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
*Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa
*Reportaż z ceremonii ślubnej wraz z życzeniami
*Reportaż z przyjęcia weselnego do ok. 2:00
*Sesja plenerowa w dniu ślubu (ok 30 min.)
lub innego dnia (ok 3 godz.)
*Zdjęcia w formie cyfrowej min. 500 szt.
*100 odbitek w formacie 15cm x 23cm
*Prywatna galeria on-line zabezpieczona hasłem przez 2 miesiące na stronie https://www.piotrurban.com/strefa-klienta/
*Profesjonalny retusz oraz autorska edycja zdjęć
*Sesja narzeczeńska w dogodnym terminie
(ok 2 godz./ 20 zdjęć) GRATIS
*Dojazd na terenie Łodzi oraz do 20 km poza Łodzią GRATIS  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Komunia to wyjątkowe wydarzenie w życiu rodzinnym. W tym ważnym dniu towarzyszę Wam od chwili przygotowań. To właśnie w domu powstaje niezwykły fotoreportaż. Uwieczniam na fotografii ludzkie emocje i niezwykłą więź międzypokoleniową. Staram się być niewidoczny, a zasada jest tylko jedna – nie patrzymy w obiektyw! Podczas fotografowania uroczystości komunijnych zwykle wykonuję spontaniczne fotografie rodzinne będące pamiątką na całe życie. Zwieńczeniem reportażu i portretów rodzinnych jest sesja plenerowa pozbawiona jednak sztucznych póz i ustawień – wszyscy w tym dniu powinni czuć się nieskrępowani i wyjątkowi.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 550 zł
Pakiet 1 cena: 550 zł
Chrzest to wyjątkowe wydarzenie w życiu rodzinnym. W tym ważnym dniu towarzyszę Wam od chwili przygotowań. To właśnie w domu powstaje niezwykły fotoreportaż. Uwieczniam na fotografii ludzkie emocje i niezwykłą więź międzypokoleniową. Staram się być niewidoczny, a zasada jest tylko jedna – nie patrzymy w obiektyw! Jestem z Wami podczas mszy dokumentując wszystkie istotne elementy. W zależności od kondycji maluszka oraz warunków pogodowych wykonuję także tzw. sesję plenerową – pozbawioną jednak sztucznych póz i ustawień – wszyscy w tym dniu powinni czuć się nieskrępowani i wyjątkowi.
W pakiecie:
*Reportaż z przygotowań
*Reportaż z uroczystości
*Reportaż z przyjęcia
*Sesja plenerowa (ok 30 min.) w dniu uroczystości
*Zdjęcia w formie cyfrowej min. 80 szt.
*50 fotografii w formacie 15cm x 23cm
*Profesjonalny retusz oraz autorska edycja zdjęć
*Prywatna galeria on-line zabezpieczona hasłem przez 2 miesiące na stronie *https://www.piotrurban.com/strefa-klienta/
*Dojazd na terenie Łodzi oraz do 20 km poza Łodzią GRATIS
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Sesja narzeczeńska plenerowa lifestyle.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
W fotografii rodzinnej preferuję styl lifestyle. To spontaniczne i niewymuszone zdjęcia, na których jak na żadnych innych widać uczucia i niezwykłą więź między domownikami. Fotografia lifestyle pozwala uchwycić to co naturalne, ulotne i zawsze prawdziwe – ludzkie emocje. Podczas sesji zachowujemy się swobodnie a zasada jest tylko jedna: nie patrzymy w obiektyw! Sesje lifestyle wykonujemy w plenerze lub w domu. W domowym zaciszu, wśród swoich zabawek, dobrze znanych kątów dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie. Efekt? Zabawne, piękne, wzruszające fotografie będące pamiątką na całe życie.  
Pokaż więcej

Opinie klientów

Małgorzata Pietrzak

19 grudnia 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Profesjonalnie wykonane zdjęcia. Pan Piotr uchwycił chwile naszej radości, które teraz z ogromną przyjemnością możemy oglądać. Spełnił wszystkie moje oczekiwania jako klienta. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi pana Piotra.

Jola

19 listopada 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Zdjęcia z chrztu bardzo ładne. Fotoalbum będzie wspaniałą pamiątką dla nas rodziców i za parę lat dla córeczki. Miła, luźna atmosfera podczas całej sesji. Koszt samej sesji konkurencyjny na rynku. Serdecznie polecam

Aneta

03 listopada 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Gorąco polecam! Zdjęcia wykonane przez Pana Piotra są wspaniałą pamiątką.

mkkk

27 kwietnia 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja okolicznościowa

Przepiękne zdjęcia portretowe i grupowe. Plenerowa sesja z okazji wieczoru panieńskiego udała się nam przednio. Bardzo dziękuję za ekspresową realizację, otwartość i profesjonalizm. Zdjęcia i fotoksiążka bardzo przypadły do gustu Pannie Młodej:-) i nie tylko.

Agnieszka

20 lutego 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Pan Piotr dał nam świetną pamiątkę na lata. Zdjęcia są cudowne. Miło z mężem wspominamy współpracę. Jeszcze nie raz skorzystam z usług Pana Piotra

Ola G.

21 grudnia 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Piękne, artystyczne i naturalne zdjęcia z naszego ślubu latem. Piotr Urban to grafik i fotograf z artystyczną duszą. Na sesji ślubnej p. Piotr uchwycił naszą radość i miłość w świetny sposób, mamy cudowną pamiątkę na lata. Makijaż wykonany przez Ana Urban również profesjonalny i trwały. Zgrany duet. Polecam Piotr Urban photography.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane