Logo
O mnie

Fotografia to dla mnie sposób na wyrażanie siebie. Uważam, że mam w życiu szczęście ponieważ udało mi się połączyć pasję z życiem zawodowym co sprawia, że czuję się po prostu życiowo spełniony. Podejmuję się realizacji różnych zadań od ciepłych sesji rodzinnych, przez fotografię wizerunkową, po ekspresyjne reportaże ślubne i okolicznościowe. Szczególnie cenię sesje lifestyle. Chętnie stawiam czoła nowym wyzwaniom związanym z fotografią reklamową i projektowaniem graficznym. Swoją ofertę kieruję do wszystkich osób, które cenią wysoką jakość w fotografii. Dzięki kreatywności, doświadczeniu oraz doskonałemu przygotowaniu pod względem Więcej

Piotr Urban KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
*Reportaż z przygotowań i błogosławieństwa
*Reportaż z ceremonii ślubnej wraz z życzeniami
*Reportaż z przyjęcia weselnego do ok. 2:00
*Sesja plenerowa w dniu ślubu (ok 30 min.)
lub innego dnia (ok 3 godz.)
*Zdjęcia w formie cyfrowej min. 500 szt.
*Fotoksiążka ok. 28 stron
*100 odbitek w formacie 10cm x 15cm w stylowym pudełku
*Prywatna galeria on-line zabezpieczona hasłem przez 2 miesiące na stronie http://www.piotrurban.com/strefa-klienta/
*Profesjonalny retusz oraz autorska edycja zdjęć
*Sesja narzeczeńska w dogodnym terminie
(ok 2 godz./ 20 zdjęć) GRATIS
*Dojazd na terenie Łodzi oraz do 20 km poza Łodzią GRATIS  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Komunia to wyjątkowe wydarzenie w życiu rodzinnym. W tym ważnym dniu towarzyszę Wam od chwili przygotowań. To właśnie w domu powstaje niezwykły fotoreportaż. Uwieczniam na fotografii ludzkie emocje i niezwykłą więź międzypokoleniową. Staram się być niewidoczny, a zasada jest tylko jedna – nie patrzymy w obiektyw! Podczas fotografowania uroczystości komunijnych zwykle wykonuję spontaniczne fotografie rodzinne będące pamiątką na całe życie. Zwieńczeniem reportażu i portretów rodzinnych jest sesja plenerowa pozbawiona jednak sztucznych póz i ustawień – wszyscy w tym dniu powinni czuć się nieskrępowani i wyjątkowi.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 550 zł
Pakiet 1 cena: 550 zł
Chrzest to wyjątkowe wydarzenie w życiu rodzinnym. W tym ważnym dniu towarzyszę Wam od chwili przygotowań. To właśnie w domu powstaje niezwykły fotoreportaż. Uwieczniam na fotografii ludzkie emocje i niezwykłą więź międzypokoleniową. Staram się być niewidoczny, a zasada jest tylko jedna – nie patrzymy w obiektyw! Jestem z Wami podczas mszy dokumentując wszystkie istotne elementy. W zależności od kondycji maluszka oraz warunków pogodowych wykonuję także tzw. sesję plenerową – pozbawioną jednak sztucznych póz i ustawień – wszyscy w tym dniu powinni czuć się nieskrępowani i wyjątkowi.
W pakiecie:
*Reportaż z przygotowań
*Reportaż z uroczystości
*Reportaż z przyjęcia
*Sesja plenerowa (ok 30 min.) w dniu uroczystości
*Fotoksiążka ok. 28 stron
*Zdjęcia w formie cyfrowej min. 80 szt.
*50 fotografii w formacie 10cm x 15cm
*Profesjonalny retusz oraz autorska edycja zdjęć
*Prywatna galeria on-line zabezpieczona hasłem przez 2 miesiące na stronie *https://www.piotrurban.com/strefa-klienta/
*Dojazd na terenie Łodzi oraz do 20 km poza Łodzią GRATIS
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Sesja narzeczeńska plenerowa lifestyle.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
W fotografii rodzinnej preferuję styl lifestyle. To spontaniczne i niewymuszone zdjęcia, na których jak na żadnych innych widać uczucia i niezwykłą więź między domownikami. Fotografia lifestyle pozwala uchwycić to co naturalne, ulotne i zawsze prawdziwe – ludzkie emocje. Podczas sesji zachowujemy się swobodnie a zasada jest tylko jedna: nie patrzymy w obiektyw! Sesje lifestyle wykonujemy w plenerze lub w domu. W domowym zaciszu, wśród swoich zabawek, dobrze znanych kątów dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie. Efekt? Zabawne, piękne, wzruszające fotografie będące pamiątką na całe życie.  
Pokaż więcej

Opinie klientów

mkkk

27 kwietnia 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja okolicznościowa

Przepiękne zdjęcia portretowe i grupowe. Plenerowa sesja z okazji wieczoru panieńskiego udała się nam przednio. Bardzo dziękuję za ekspresową realizację, otwartość i profesjonalizm. Zdjęcia i fotoksiążka bardzo przypadły do gustu Pannie Młodej:-) i nie tylko.

Agnieszka

20 lutego 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Pan Piotr dał nam świetną pamiątkę na lata. Zdjęcia są cudowne. Miło z mężem wspominamy współpracę. Jeszcze nie raz skorzystam z usług Pana Piotra

Ola G.

21 grudnia 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Piękne, artystyczne i naturalne zdjęcia z naszego ślubu latem. Piotr Urban to grafik i fotograf z artystyczną duszą. Na sesji ślubnej p. Piotr uchwycił naszą radość i miłość w świetny sposób, mamy cudowną pamiątkę na lata. Makijaż wykonany przez Ana Urban również profesjonalny i trwały. Zgrany duet. Polecam Piotr Urban photography.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane