logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

KISSBUDKA - najlepsza fotobudka na Twoją imprezę :-) fotograf

O mnie

SUPER IMPREZA? Z NAMI TO JEST PROSTE! 1 - Ty zamawiasz fotobudkę i gadżety 2 - Ja przyjeżdżam na miejsce i montuję urządzenie 3 - Ty zapraszasz gości do szalonej zabawy 4 - Ja dbam o najlepszą jakość 5 - Wy cieszycie się doskonałymi zdjęciami! Zabawa z KISSBUDKĄ jest tak prosta, jak naciśnięcie przycisku START! Wybierz rekwizyt - rób zwariowane zdjęcia, GIFy, krótkie filmiki i pochwal się nimi błyskawicznie na ulubionym portalu społecznościowym. Niezależnie od tego, który z pakietów wybierzesz możesz być pewny, że zdjęcia zawsze będą w jakości PREMIUM. Nieudany kadr? Zapomnij o tym. Naciśnij "powtórz", ustaw się ponownie i ciesz się Więcej
Logo
KISSBUDKA - najlepsza fotobudka na Twoją imprezę :-)   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Wynajem fotobudki cena: 600 - 1000 zł - KISSBUDKA - najlepsza fotobudka na Twoją imprezę :-)
Pakiet 1
Pakiet BIG KISS
2 godziny - opieka animatora - galeria on-line - pendrive - zdjęcia bez limitu - paka fajnych gadżetów - greenscreen lub tło - dedykowany szablon - dojazd 35 km gratis.  
Pakiet 2
Pakiet MEGA KISS
3 godziny - opieka animatora - galeria on-line - pendrive - zdjęcia bez limitu - mega paka gadżetów - greenscreen lub tło - dedykowany szablon - dojazd do 70 km gratis. 
Pakiet 3
Pakiet PREMIUM VIP KISS
4 godziny - opieka animatora - zdjęcia bez limitu - pendrive - galeria on-line - mega paka gadżetów - gadżety premium - greenscreen lub tło - dedykowany szablon - dojazd do 100 km gratis. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane