logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

MA-studio fotograf sportowy

O mnie

Pasjonaci fotografii i grafiki komputerowej, połączyliśmy swoje pasje w MAstudio aby tworzyć najwyższej jakości fotografie i footage. Wykonujemy sesje sylwetkowe w tematyce sportowej i aktu.
Logo
MA-studio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia sportowa cena: 290 zł - MA-studio
Pakiet 1
Zdjęcia w studio, plenerze i innych miejscach uprawiania sportów, w trakcie treningów, zawodów itp. Podana cena dotyczy 20 zdjęć po retuszu w wersji elektronicznej.  
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 290 zł - MA-studio
Pakiet 1
Akt, nagość zakryta, studio, plener jak również w innych miejscach wskazanych przez klienta o ile istnieje techniczna możliwość wykonania sesji. Podana cena dotyczy 20 zdjęć po retuszu w wersji elektronicznej.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 290 zł - MA-studio
Pakiet 1
W studio wykonujemy sesje portretowe i sylwetkowe, kolorowe i czarno-białe. Podana cena dotyczy 20 zdjęć po retuszu w wersji elektronicznej.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 290 zł - MA-studio
Pakiet 1
Gra świateł, fokus na jeden szczegół i inne zabiegi fotograficzne sprawią że zwykłe zdjęcie stanie się mini dziełem sztuki które będzie ozdobą w twojej przestrzeni. Podana cena dotyczy 20 zdjęć po retuszu w wersji elektronicznej.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane