logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FOTO-STUDIO ANDRZEJ KROCZYK fotograf ślubny

O mnie

Fotografia moja pasja. Poprzednio zakład, przez 30 lat, prowadził mój ojciec. Ja przejąłem po nim przysłowiową pałeczkę i już od 1990 roku zajmuję się tym zawodowo. Wybudowałem nowe studio w Czerwionce-Leszczynach. Dopasowałem je do swoich potrzeb jak i do potrzeb klientów. Posiadam własne maszyny do obróbki zdjęć. Wszystkie zdjęcia są wykonywane Aparatami Canon oraz profesjonalną serią jasnych obiektywów w tym tak bardzo lubiane i efektowne*rybie oko* U mnie czas nie gra roli tak jak u innych fotografów gdzie za godzinę pracy płacisz 200zł u mnie najważniejszy jest zadowolony i uśmiechnięty klient;-)
Logo
FOTO-STUDIO ANDRZEJ KROCZYK   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1000 zł - FOTO-STUDIO ANDRZEJ KROCZYK
Pakiet 1
Oferuję obsługę fotograficzną wszystkich imprez a w szczególności ślubów,festynów,komunii,chrzty,roczki,spotkania klasowe itp

Prowadzę Profesjonalne Studio Fotograficzne od ponad 20 lat

PAKIET 1

Sesja reportażowa ślubna obejmuje:

Fotograf jest na weselu od rana do końca wesela(nie ma ograniczeń czasowych)
Wykonuje zdjęcia od domu Pana młodego poprzez dom Pani młodej ,błogosławieństwo, kościół, całość z sali włącznie z oczepinami i podziękowaniami dla rodziców.
W zależności od wesela wykonujemy od 1300 do 2000 zdjęć
Zdjęcia Para Młoda otrzymuje w formie elektronicznej.
Zdjęcia obrobione(nie surowa wersja) !!!

Cena 1000zł

UWAGA :Termin wykonania 4 dni robocze

PROMOCJA!!!!

Aktualnie zdjęcia z uroczystości weselnej Para Młoda otrzymuje w drewnianym pudełku z grawerem na stronie głównej w środku gratis dodajemy 100zdjęć w formie papierowej w formacie 10x15 (skrót wesela) oraz resztę zdjęć zgranych na pendivie
Pudełko jest bardzo starannie wykonane może stanowić ozdobę w mieszkaniu a zarazem praktyczne ponieważ wszystkie wspomnienia mamy w jednym miejscu.
Wszelkie pytania proszę kierować na meila lub telefon

PAKIET 2

Jest taki sam jak Pakiet 1 plus 3 fotoksiążki jedna duża 30x30cm dla Pary Młodej plus dwie małe książki 20x20cm dla rodziców

Cena pakietu nr 2 -2000zł

PAKIET 3

Specjalizujemy się w fotografii ślubnej. Fotografujemy we dwoje, co pozwala nam na swobodne realizowanie zamierzonych ustawień Pary Młodej oraz za jednym ustawieniem wykonanie wielu ujęć z różnej perspektywy.
Opisana oferta dotyczy Sesji Ślubnej na zamku na życzenie Pary Młodej możemy również wykonać ujęcia na zewnątrz w parku zamku.
Wykonujemy około 150-200 ujęć z czego Para Młoda wybiera 40-50 ujęć a my retuszujemy składamy to wszystko w całość i przekazujemy Parze Młodej w formie FOTOSIĄŻKI.
W tym jest koszt paliwa dojazdu przez nas do zamku oraz wstęp na zamek w kwocie 200zł te wszystkie koszta są zawarte w ogólnej cenie.
Jest możliwa również wersja w tradycyjnym albumie kartki przedzielane pergaminem to tańsza wersja cena zależna od ilości zdjęć

Cena pakietu nr 3 -2500zł

PAKIET 4

Opisana oferta dotyczy Sesji Ślubnej w 4 różnych plenerach.
Wykonujemy około 150-200 ujęć z czego Para Młoda wybiera 40-50 ujęć a my retuszujemy składamy to wszystko w całość i przekazujemy Parze Młodej w formie FOTOSIĄŻKI w skórzanej oprawie.
Fotoksiążka koszt 2000zł
Tradycyjny album 35 zdjęć 15x21 1500zł
Pliki cyfrowe bez książki i albumu 1200zł
Wszystkie plenery są zlokalizowanie około 10km naszego Studia.


ZAPRASZAM !!!!  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane