logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

jarekpstryka fotograf ślubny

O mnie

Cześć! Jestem Jarek i mogę wykonać dla Was zdjęcia... jeśli oczywiście tego potrzebujecie :) Zajmuję się głównie fotografią okolicznościową, reportażową oraz rodzinną. Szczególnie chętnie błyskam lampami w plenerze i gonię za klimatycznym światłem. Zdjęcia u mnie nie kosztują miliona monet, worka cebulionów czy taczki złota - zapytaj o wolny termin oraz ofertę i przekonaj się o tym. Zapraszam:)
Logo
jarekpstryka   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 500 zł - jarekpstryka
Pakiet 1
OKAY, zerknijcie na kilka fotek z mojego portfolio, a zorientujecie się jakich ujęć po mnie oczekiwać. Nie będę tu "piał peanów" nt. moich zdjęć, jakie to są piękne, dopracowane i jak dużo wysiłku wkładam w ich wykonanie - wychodzę z założenia, że kadry mają bronić się same, a Was zapewne nie interesuje jakimi środkami zostanie osiągnięty efekt. To czy zdjęcia komuś się podobają lub nie, to kwestia gustu i wewnętrznej estetyki. Jeżeli jednak uznacie, że moje poczucie stylu zbliżone jest do Waszego i chcielibyście otrzymać fotki wyglądające m/w jak poniżej, to z chęcią postaram się sprostać Waszym wymaganiom.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane