logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Dawid Rojek Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Otrzymacie zdjęcia 5 dni po ślubie! Dostosuję ofertę do Waszych potrzeb. Stawiam na profesjonalną obsługę. Dołączysz do grona zadowolonych klientów? Zapytaj o wolny termin już dziś. Pracuję tylko na sprzęcie profesjonalnym - firmy Canon używając obiektywów stało ogniskowych, dających najlepszą jakość zdjęcia. Wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkową oprawę. Wspomnienia to jedyna rzecz jaka Wam pozostanie po tym dniu. Zainwestujcie w pamiątkę i obsługę najwyższej klasy. Zdjęcia otrzymacie 5 dni po ślubie! Dostosuję ofertę do Waszych potrzeb. Dołączysz do grona zadowolonych klientów? Zapytaj o wolny termin już dziś.


Logo
Dawid Rojek Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3000 zł - Dawid Rojek Fotografia
Pakiet 1
Otrzymacie zdjęcia 5 dni po ślubie! Dostosuję ofertę do Waszych potrzeb. Stawiam na profesjonalną obsługę. Dołączysz do grona zadowolonych klientów? Zapytaj o wolny termin już dziś.
Pracuję tylko na sprzęcie profesjonalnym - firmy Canon używając obiektywów stało ogniskowych, dających najlepszą jakość zdjęcia.
Wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkową oprawę. Wspomnienia to jedyna rzecz jaka Wam pozostanie po tym dniu. Zainwestujcie w pamiątkę i obsługę najwyższej klasy. Zdjęcia otrzymacie 5 dni po ślubie! Dostosuję ofertę do Waszych potrzeb. Dołączysz do grona zadowolonych klientów? Zapytaj o wolny termin już dziś.
 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane