Logo
O mnie

Cześć, jestem Ania. :) Moją pasją jest fotografowanie ludzi w sposób piękny i nautralny. Gdy nie fotografuję, uwielbiam podróżować, uczyć się języków, praktykować jogę i jeść czekoladę. Moje sesje plenerowe to swobodne spacery z aparatem, które przede wszystkim mają być świetną zabawą. :) Wykonuję sesje rodzinne, ciążowe, narzeczeńskie, ślubne, a także (chyba jako jedyny fotograf w Polsce) fotografuję prawdziwe oświadczyny. Sesja może odbyć się w języku polskim, angielskim lub portugalskim. Mieszkam w moim ukochanym Krakowie, ale dojadę wszędzie, gdzie będzie trzeba. Zapraszam Was do kontaktu!

Anna Pimenta Photography KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 3200 zł
Pakiet 1 cena: 3200 zł
Śluby plenerowe to moje ulubione rodzaje ceremonii, ale fotografuję wszystkie, bo wszystkie śluby są piękne! Najczęściej pracuję w Krakowie i Warszawie, jednak dojadę wszędzie tam, gdzie będzie trzeba. Wybór fotografa jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie będziecie musieli podjąć w trakcie planowania Waszego dnia. Znam 8 powodów, dlaczego to ja będę dla Was najtrafniejszym wyborem. Napiszcie do mnie, a prześlę Wam je na maila wraz ze szczegółową ofertą. Nie mogę się doczekać aż Was poznam i wspólnie stworzymy przepiękną pamiątkę z Waszego dnia! :)  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Robiąc sesje ciążowe, bardzo zależy mi na pokazaniu radości przyszłych rodziców. Pozowane zdjęcia z brzuszkiem też są okej, ale czy w przyszłości Wasz syn czy córeczka nie zakocha się bardziej w naturalnych ujęciach przedstawiających relację zakochanej mamy i taty? Tym kieruję się przy tworzeniu naturalnych brzuszkowych zdjęć w plenerze. Zapraszam do kontaktu! :)  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Okres narzeczeństwa jest piękny! Coś o tym wiem, bo sama mam go już za sobą. :) Wykonuję naturalne sesje narzeczeńske w plenerze, które traktuję jak luźny spacer z aparatem z moimi parami. Taka sesja to świetny pomysł na spędzenie czasu we dwoje i ma być przede wszystkim dobrą zabawą! Napiszcie do mnie z zapytaniem o sesję narzeczeńską – chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości. Wspólnie wybierzemy miejsce, dzień, godzinę, pomogę Wam dobrać strój, przekażę wszelkie cenne wskazówki i spotkamy się na fajnym spacerze. Nie mogę się doczekać, aż Was poznam! :) Tu kilka wskazówek, jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej: https://annapimenta.pl/sesja-narzeczenska-w-krakowie/ Moje sesje narzeczeńskie obejrzycie tutaj: https://annapimenta.pl/category/sesje-narzeczenskie/  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Plenerowa sesja rodzinna to nie tylko bezcenna pamiątka na lata, ale też świetna zabawa zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci! Z sesji oddaję 25 gotowych fotografii, będzie więc z czego wybierać te do ramki na ścianę Waszego domu! :)  
Pokaż więcej

Opinie klientów

Daria

17 stycznia 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

fotografia narzeczeńska

jestesmy bardzo zadowoleni ze zdjec, ktore wykonała nam Ania. to mega sympatyczna i otwarta osoba, seja z nia byla przyjemnoscia! BARDZO polecamy wspolprace z Ania!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane