logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Aleksandra Heitzman fotograf ślubny

O mnie

Witajcie. Mam na imię Ola. Kiedyś fotografia była jedynie moją pasją, jednak w miarę upływu lat i dzięki dopingowaniu znajomych stała się również moją wymarzoną pracą, dzięki której mogę uwieczniać najważniejsze chwile z Waszego życia.


Logo
Aleksandra Heitzman   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 400 - 1800 zł - Aleksandra Heitzman
Pakiet 1
Reportaż z ceremonii zaślubin oraz wesela do oczepin. w cenie 250 wyselekcjonowanych zdjęć poddanych autorskiej obróbce.  
Pakiet 2
Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii zaślubin oraz wesela do oczepin. W cenie 350 wyselekcjonowanych zdjęć poddanych autorskiej obróbce w formie cyfrowej. 
Pakiet 3
Sesja plenerowa ślubna w innym dniu, w cenie zawarte jest 30 wyselekcjonowanych zdjęć poddanych autorskiej obróbce w formie cyfrowej. Cena zależna od lokalizacji sesji. 
Pakiet 4
Mogę dla Was wykonać spersonalizowany album. Cena jest ustalana indywidualnie. Uzależniona jest od wielkości albumu oraz ilości kart w nim zawartych.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 350 zł - Aleksandra Heitzman
Pakiet 1
Reportaż z sakramentu chrztu oraz pamiątkowe zdjęcia rodzinne z przyjęcia . W cenie otrzymujecie 25 zdjęć.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 700 zł - Aleksandra Heitzman
Pakiet 1
Reportaż z imprez okolicznościowych, takich jak osiemnastki, jubileusze, Komunia święta. W cenie otrzymujecie 100 zdjęć poddanych autorskiej obróbce.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 200 zł - Aleksandra Heitzman
Pakiet 1
W cenie otrzymujecie 10 zdjęć wyselekcjonowanych, poddanych autorskiej obróbce. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ujęć.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 200 zł - Aleksandra Heitzman
Pakiet 1
Sesja narzeczeńska. W cenie otrzymujecie 10 zdjęć wyselekcjonowanych, poddanych autorskiej obróbce. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ujęć.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane