logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Patryk Fiałkowski fotograf ślubny

O mnie

Miło Cię widzieć Jesteśmy Agnieszka i Patryk, jesteśmy fotografami, którzy czerpią ogromną radość z tego czym się zajmujemy. Jesteśmy osobami kreatywnymi i otwartymi, gotowymi na realizację Waszych pomysłów. Każde zadanie traktujemy indywidualnie i ze wszelkimi dbałościami o szczegóły, Zapraszamy do przeglądania naszych prac - mamy nadzieję, że i Wy znajdziecie się w naszym portfolio... Zapraszamy https://agnieszkaandpatryk.pixieset.com/g/agnieszkapatrykfotografia/ https://www.facebook.com/agnieszkaandpatryk/ Jest nas dwoje w takim razie dwa razy więcej profesjonalizmu, posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne a co ważne na ślubach zapasowy aparat.
Logo
Patryk Fiałkowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Patryk Fiałkowski
Pakiet 1
Poniżej przedstawiamy cennik dla fotografii ślubnej koszt wykonania standardowej usługi to 2000zł obejmuje:
- Błogosławieństwo / Przygotowania
- Zdjęcia z ceremonii w kościele (lub USC)
- Zdjęcia z zabawy weselnej włącznie z oczepinami max do godz. 1:00.
- Sesja plenerowa w innym dniu lub podczas uroczystości Pakiet
obejmuje wykonanie 400 zdjęć

Cena zawiera usługę wykonania zdjęć oraz obróbkę. Z całego materiału wybieram odpowiednią ilość ujęć (400) poddaje obróbce cyfrowej i retuszowi .
Wszystkie fotografie przekazuję na nośniku DVD/USB bez zabezpieczeń w wysokiej rozdzielczości do druku.

 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 150 zł - Patryk Fiałkowski
Pakiet 1
Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik dla fotografii produktowej. Za każdym razem dokonywana jest indywidualna kalkulacja do każdego zlecenia. Dla fotografii aranżowanych ceny ustalane są indywidualnie. Oferujemy atrakcyjne rabaty przy stałej współpracy oraz przy dużych ilościach zdjęć! Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia właściwych stawek.

1-10szt koszt 20zł
11-50szt koszt 15zł
51-100szt koszt 13zł
Minimalne zamówienie 150zł | Dostawa przedmiotów na koszt zamawiającegoNaszymi odbiorcami są sklepy internetowe. Wykonujemy również zdjęcia do katalogów oraz na potrzeby reklamy.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 700 zł - Patryk Fiałkowski
Pakiet 1
Event to zawsze znakomita okazja do zaprezentowania swojej marki jak najszerszemu gronu odbiorców. Przedsiębiorstwa, samorządy czy społecznicy regularnie organizują wydarzenia, które są atrakcyjne dla uczestników, a jednocześnie mają bardzo silny ładunek marketingowy. Warto przy tym pamiętać, że korzyści płynące z eventu nie kończą się wraz ze zgaszeniem światła i wyłączeniem muzyki. Można z nich czerpać pełnymi garściami także na długo po imprezie. Temu właśnie służy fotografia eventowa.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 150 zł - Patryk Fiałkowski
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane