logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotosiudak fotograf ślubny

O mnie

Witam Państwa serdecznie na mojej stronie. Nazywam się Bartłomiej Siudak i jestem fotografem. Fotograf to zawód, który wymaga kreatywności, szybkości działania – żeby uchwycić każdą chwilę emocji, każdy ważny i ciekawy moment, spostrzegawczości – żeby zatrzymać najmniejszy ale piękny szczegół oraz ciekawy kadr, cierpliwości – nie raz na piękne ujęcie trzeba zaczekać, wyczucia chwili -żeby w odpowiednim momencie nacisnąć spust migawki i doświadczenia. Połączenie tych posiadanych przeze mnie cech sprawia, że podczas fotografowania mogę się czuć swobodnie i zrobić wszystko żebyście Państwo z przekazanego materiału byli zadowoleni do końca Więcej


Logo
Fotosiudak   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Fotosiudak
Pakiet 1
Witam :) ! Najważniejsze są piękne zdjęcia i cudowna pamiątka do końca życia a taką mogę Państwu zagwarantować o czym proponuję się przekonać samemu oglądając moje portfolio.

W cenie W KAŻDYM Z PAKIETÓW zawsze są 3 płytki w eleganckim opakowaniu z nagranymi zdjęciami i prezentacją multimedialną oraz 3 mini albumiki.


I PAKIET : od przygotowań do oczepin + sesja plenerowa w inny dzień ( w cenie również duży album lub foto książka do wyboru ) - 2000 zł

II PAKIET : od przygotowań do oczepin + sesja plenerowa w ten sam dzień ( w cenie również duży album lub foto książka do wyboru ) - 1700 zł ( bez albumu lub foto książki - 1500 zł )

III PAKIET : od przygotowań do 21:00 + sesja plenerowa w ten sam dzień - 1300 zł lub do 18:00 - 1100 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 200 zł - Fotosiudak
Pakiet 1
Reportaż Chrztu Świętego :

- z kościoła 200 zł
- z przygotowań 150 zł
- każda godzina na przyjęciu 100 zł

W cenie płytka ze zdjęciami, mini albumik oraz pokaz zdjęć.  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 200 zł - Fotosiudak
Pakiet 1
200-400 zł  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 200 zł - Fotosiudak
Pakiet 1
Cena za sesję to od 200 do 300 zł  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane