logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Piotr Mazurek fotograf ślubny

O mnie

Mam na imię Piotrek , zajmuję się fotografią przeszło 20 lat , więc myślę że o doświadczeniu w tym zakresie mogę porozmawiać i doradzić wiele. Od 2000 roku prowadzę zakład i studio fotograficzne. Pracujemy na aparatach Nikon z górnej półki D4S , D810 , D850 i jasnych obiektywach , dzięki czemu jakość naszych zdjęć jest wysoka i nasi klienci są zawsze zadowoleni. Nie ograniczamy się z ilością wykonanych zdjęć jak inni fotografowie , że jest 100 czy 400. Na reportażu ślubnym wykonujemy kilka tys. zdjęć i po selekcji w formie cyfrowej po obróbce dajemy 1000-2000. Albumy też preferujemy droższe firmowe takie co nie rozpadną się po kilku obejrzeniach. W Więcej


Logo
Piotr Mazurek   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1600 zł - Piotr Mazurek
Pakiet 1
Do ustalenia. Możemy zaczynać u kosmetyczki w domu czy od kościoła. Kończymy po oczepinach i później. Plener zazwyczaj w inny dzień. Przy zleceniach w innych częściach kraju doliczamy 0,70 zł/km za dojazd. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane