logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Foto RS fotograf ślubny

O mnie

FotoRS to dwuosobowy zespół fotografów koncentrujący się głównie na fotografii ślubnej, rodzinnej i okazjonalnej. Posiadamy umiejętności i sprzęt praktycznie na każdą ewentualność. Zadbamy o piękne zdjęcia z Waszego ślubu, rocznicy, okrągłych urodzin albo chrzcin lub komunii Waszych dzieci. Jeśli zajdzie potrzeba, nagramy filmik lub zmontujemy teledysk do Waszej ulubionej muzyki. Współpracujemy z operatorem drona, dzięki czemu możemy na Wasze życzenie dodatkowo urozmaicić materiał o piękne ujęcia "z lotu ptaka" Postaramy się jak najstaranniej uwiecznić piękne chwile z Waszego życia, tak aby oglądane po latach wciąż wzbudzały emocje. Więcej
Logo
Foto RS   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 - 2500 zł - Foto RS
Pakiet 1
Reportaż ślubny od ceremonii do oczepin. Minimum 100 zdjęć w postaci elektronicznej oraz 24 wybrane zdjęcia na papierze fotograficznym w formacie 15x10 umieszczonych w eleganckim albumie lub w specjalnym pudełku. Możliwość zamiany odbitek 15x10 na fotoalbum w postaci drukowanej (foto-książka)  
Pakiet 2
Reportaż ślubny od błogosławieństwa do oczepin. Minimum 300 zdjęć w postaci elektronicznej oraz 30 wybranych zdjęć na papierze fotograficznym w formacie 15x10 umieszczonych w eleganckim albumie lub w specjalnym pudełku z możliwością zamiany odbitek 15x10 na fotoalbum w postaci drukowanej (foto-książka).
Mini-sesja w dniu ślubu i dodatkowe 10 zdjęć z tej sesji w formacie dużym: 30x20 
Pakiet 3
Reportaż ślubny od przygotowań do oczepin (dwóch fotografów). Minimum 300 zdjęć w postaci elektronicznej oraz 36 wybranych zdjęć na papierze fotograficznym w formacie 21x15 umieszczonych w albumie lub specjalnym pudełku z możliwością zamiany odbitek na fotoalbum w postaci drukowanej (foto-książka).
Dodatkowa sesja fotograficzna w dowolnym dniu po ślubie i 15 odpowiednio retuszowanych zdjęć z tej sesji w formacie dużym: 30x20 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 350 zł - Foto RS
Pakiet 1
Zdjęcia indywidualne z ceremonii oraz przyjęcia. Jeśli nie będzie możliwości wykonywania zdjęć w kościele (czasem parafia nie zezwala z powodu własnej/wynajętej ekipy filmowej), zostaną zrobione podczas Białego Tygodnia lub na odrębnej sesji.
(oprócz kopii elektronicznych w cenie jest 10 odbitek w formacie 15x10 na papierze fotograficznym)  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 zł - Foto RS
Pakiet 1
Możemy towarzyszyć Waszym pociechom w każdej sytuacji i w każdym miejscu - o ile tam się zmieścimy :) - Wy w tym czasie spokojnie możecie się zająć rozmową ze znajomymi lub rodziną przy kawie.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 350 zł - Foto RS
Pakiet 1
Zabierz nas ze sobą na imprezę rodzinną lub event firmowy. Zajmij się w pełni uczestnictwem, a my stworzymy pamiątkę do której chętnie będziesz wracać nawet po wielu latach.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 350 zł - Foto RS
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł - Foto RS
Pakiet 1
Sesja przedślubna, panieńska lub kawalerska w wybranej lokalizacji - 30 ujęć statycznych, w ruchu lub stylizowanych (temat sesji do uzgodnienia) Minimum 30 zdjęć w postaci elektronicznej
(dwa formaty: 2K - idealnie nadający się do publikacji w internecie oraz 30x20 - nadający się do wysokiej jakości wydruku na papierze fotograficznym)
Istnieje także możliwość zamówienia albumów/fotoksiążek, które mogą okazać się pięknym prezentem na podziękowania dla rodziców.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 350 zł - Foto RS
Pakiet 1
Uwiecznimy Wasze wspólne chwile lub zaaranżujemy piękne kadry w jakimś ciekawym miejscu. Pora roku nie jest ważna - wystarczy Wasz dobry humor.  
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 200 zł - Foto RS
Pakiet 1
Nasi pupile zmieniają się z każdym rokiem, a w młodym wieku jeszcze szybciej. Warto mieć trwałą wspólną pamiątkę, nie tylko w postaci "selfików" z komórki...  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane