logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Marek Pilarczyk fotograf ślubny

O mnie

- Obiektywem złapane emocje...uśmiech, łza w oku, połączenie rąk, to wszystko możesz zobaczyć nawet za kilkadziesiąt lat...wspomnieniami dzieląc się z najbliższymi... Usiądź wygodnie w fotelu, połóż album na kolanach i udaj się w podróż wehikułem czasu... Fotografia jest zarówno moją pasją jak i pracą. Dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, profesjonalne i z ogromnym zaangażowaniem. Podczas każdej sesji czy reportażu staram się uchwycić wszystkie najważniejsze momenty, pokazać emocje i uczucia ale najważniejsze, że będzie to wspaniała pamiątka. Fotografię traktuje poważnie ale i też z dozą humoru... nie zamykam się w jednej Więcej
Logo
Marek Pilarczyk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Marek Pilarczyk
Pakiet 1
Cena obejmuje zdjęcia z: Dom, Kościół, Urząd Stanu Cywilnego, Przyjęcie i Plener
Liczba zdjęć (papier): 50-100
Liczba zdjęć (DVD): 500-1000
Płyta Dvd z prezentacją multimedialną
Fotoalbum
Czas realizacji: 30 dni

Cena uwarunkowana jest indywidualnymi potrzebami Klienta, ilością zamówionego materiału itd


 
Pokaż więcej

Marek Pilarczyk fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Jacek i Paulina | 23 października 2015

sesja ślubna

Fotograf bardzo miły, zdjęcia profesjonalne. Foto-książka ładnie wykonana, świetnie dobrane i obrobione zdjęcia, uchwycone najważniejsze momenty. Dodatkowo możliwość prezentacji zdjęć w formacie filmiku z podkładem muzycznym, zdaliśmy się na pomysłowość fotografa, przepiękna pamiątka na całe życie. Fotograf godny polecenia. Pozdrowienia :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Karolina i Mariusz | 19 sierpnia 2014

sesja ślubna

Jak najbardziej polecamy fotografa bo warto. Profesjonalny w każdym calu, zdjęcia wyszły przepiękne. Jeśli ktoś chce mieć piękną pamiątkę na całe życie to jak najbardziej polecamy. My nie żałujemy wyboru i wiemy, że jeśli będziemy potrzebowali znów fotografa to na pewno wrócimy już do sprawdzonego.Jednym słowem same plusy i 100 % zadowolenia z wykonanej usługi. POLECAMY ;)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Janusz M | 14 kwietnia 2014

sesja z chrztu

Bardzo profesjonalne i jednocześnie bardzo życzliwe, miłe i uprzejme podejście do klienta. Potrafi doradzić, zdjęcia okazują się arcydziełami. Usługa wykonana szybciej niż u konkurencji, za rozsądne pieniążki. Rodzina i przyjaciele zachwyceni. POLECAM.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

J.Lange | 22 stycznia 2014

sesja ślubna

Profesjonalna usluga fotograficzna.Zdjecia super sprzetem z najwyzszej polki.Album pieknie i starannie wykonany.A co najwazniejsze w tym dniu niepowtarzalna wspolpraca.Totalny luzik z obu stron.POLECAM w 100%.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Iwona | 22 stycznia 2014

sesja ślubna

To jest właśnie profesjonalizm, rzetelne i uczciwe podejście to tego co się robi. Indywidualne podejście do klienta i otrzymujesz to na czym Ci zależy. Pełna satysfakcja i zadowolenie z efektu końcowego. Polecam bardzo. Pozdrawiam
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Magdalena | 21 stycznia 2014

sesja ślubna

Cudowny fotograf :) zdjęcia są piękne. Bardzo polecam :) Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Na pewno nie zawiedziecie się państwo.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Jerzy M | 21 stycznia 2014

sesja ślubna

Gorąco polecam Pana fotografa i jego polot w wykonywaniu zdjęć , zdjęcia są nie powtarzalne zrobione z polotem i taktem ogląda się to z uśmiechem na twarzy , a prezentacje dvd zmontowane i z dodaną muzyką według życzenia to jest ta wiśieńka na torcie wspomnień . Gorąco polecam

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane