Marek Pilarczyk fotograf ślubny
fotograf Inowrocław
O mnie
- Obiektywem złapane emocje...uśmiech, łza w oku, połączenie rąk, to wszystko możesz zobaczyć nawet za kilkadziesiąt lat...wspomnieniami dzieląc się z najbliższymi... Usiądź wygodnie w fotelu, połóż album na kolanach i udaj się w podróż wehikułem czasu... Fotografia jest zarówno moją pasją jak i pracą. Dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, profesjonalne i z ogromnym zaangażowaniem. Podczas każdej sesji czy reportażu staram się uchwycić wszystkie najważniejsze momenty, pokazać emocje i uczucia ale najważniejsze, że będzie to wspaniała pamiątka. Fotografię traktuje poważnie ale i też z dozą humoru... nie zamykam się w jednej
Moje usługi
Moje usługi
Liczba zdjęć (papier): 50-100
Liczba zdjęć (DVD): 500-1000
Płyta Dvd z prezentacją multimedialną
Fotoalbum
Czas realizacji: 30 dni
Cena uwarunkowana jest indywidualnymi potrzebami Klienta, ilością zamówionego materiału itd
Marek Pilarczyk fotograf ślubny - Opinie klientów
Karolina i Mariusz | 19 sierpnia 2014
sesja ślubna
Jak najbardziej polecamy fotografa bo warto. Profesjonalny w każdym calu, zdjęcia wyszły przepiękne. Jeśli ktoś chce mieć piękną pamiątkę na całe życie to jak najbardziej polecamy. My nie żałujemy wyboru i wiemy, że jeśli będziemy potrzebowali znów fotografa to na pewno wrócimy już do sprawdzonego.Jednym słowem same plusy i 100 % zadowolenia z wykonanej usługi. POLECAMY ;)Jerzy M | 21 stycznia 2014
Jacek i Paulina | 23 października 2015
sesja ślubna
Fotograf bardzo miły, zdjęcia profesjonalne. Foto-książka ładnie wykonana, świetnie dobrane i obrobione zdjęcia, uchwycone najważniejsze momenty. Dodatkowo możliwość prezentacji zdjęć w formacie filmiku z podkładem muzycznym, zdaliśmy się na pomysłowość fotografa, przepiękna pamiątka na całe życie. Fotograf godny polecenia. Pozdrowienia :)