logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Karolina Brychczyńska fotograf ślubny

O mnie

Cześć. Fotografia jest moją pasją, którą zajmuję się od kilku lat. Do każdego staram się podchodzić indywidualnie, dobrać odpowiednie miejsce oraz doradzić ze stylizacją. Pracowałam zarówno z osobami posiadającymi doświadczenie w pracy modela/modelki, jak również z osobami, które na co dzień nie pozują przed aparatem. Swoją przygodę zaczęłam od fotografii przyrodniczej, lecz to współpraca z ludźmi dodała mi skrzydeł. Pragnę dalej się rozwijać i poszerzać swoje portfolio. Preferuję zdjęcia w plenerze, choć mam możliwość wykonania sesji w swoim domowym studio.


Logo
Karolina Brychczyńska   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 450 - 1700 zł - Karolina Brychczyńska
Pakiet 1
Ślub kościelny + wesele + plener ślubny  
Pakiet 2
Ślub kościelny + wesele 
Pakiet 3
Ślub cywilny  
Pakiet 4
Ślub cywilny + uroczystość  
Pakiet 5
Plener ślubny  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 350 zł - Karolina Brychczyńska
Pakiet 1
Rozwijam swoje zainteresowania fotograficzne w różnorodnej tematyce. Bardzo chętnie sfotografuję Waszą uroczystość komunijną, wykonam zdjęcia rodzinne, a także sesję plenerową z rodzicami oraz chrzestnymi.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 150 zł - Karolina Brychczyńska
Pakiet 1
Zajmuję się głównie fotografowaniem przyrody oraz współpracą z ludźmi. Jeżeli jednak potrzebujesz fotografa reklamowego odezwij się, bardzo chętnie poszerzę swoje portfolio. Preferuję zdjęcia plenerowe bądź studyjne o określonej tematyce.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 150 zł - Karolina Brychczyńska
Pakiet 1
Fotografia dziecięca jest najbardziej wdzięczną dziedziną fotografii, daje nam możliwość uchwycenia prawdziwych i naturalnych emocji, uczy cierpliwości i wytrwałości. Kocham dzieci, z zawodu jestem nauczycielką, dlatego uwielbiam tą dziedzinę fotografii, robienie zdjęć dzieciom sprawia mi wiele radości. Jeżeli jesteś zainteresowany zdjęciami dziecięcymi w miłej atmosferze to napisz :)  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 150 zł - Karolina Brychczyńska
Pakiet 1
Jeśli jesteś zainteresowany/a zdjęciami w studio zapraszam do kontaktu - nie bój się braku doświadczenia, z każdego da się wyciągnąć piękno.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 150 zł - Karolina Brychczyńska
Pakiet 1
Potrzebujesz nowych zdjęć na instagrama, chcesz mieć fajną pamiątkę na przyszłość, a może chcesz się sprawdzić w roli modela/modelki? Zapraszam wszystkie chętne osoby do współpracy. Wykonuję fotografie portretowe zarówno w studio jak i w plenerze.  
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 150 zł - Karolina Brychczyńska
Pakiet 1
Masz szalone modowe pomysły, a może potrzebujesz nowych zdjęć na instargrama? Bardzo chętnie podejmę się współpracy, zwyczajne portrety czy trochę bardziej wyszukane pomysły - jestem chętna!  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 250 zł - Karolina Brychczyńska
Pakiet 1
Niedługo bierzecie ślub? Szukacie idealnego fotografa na ślub, a może chcielibyście zobaczyć jak sprawdzicie się przed obiektywem? Może po prostu chcecie uwiecznić Waszą miłość? Zapraszam wszystkie pary na sesje zdjęciowe dla zakochanych, preferuję sesje plenerowe ze zmiennymi stylizacjami. Uwielbiam tą dziedzinę fotografii, gdyż sukcesem jest dla mnie wydobycie prawdziwych uczuć i naturalności zakochanych w sobie osób. Jeżeli jesteście zainteresowani zapraszam do kontaktu.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane