logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

foto-km.com fotograf ślubny

O mnie

foto-km.com to stabilna marka na rynku produkcji filmowej i fotograficznej, zobacz nasze portfolio i przekonaj się że możesz nam zaufać. Niezależnie od tego jakiej produkcji potrzebujesz - skontaktuj się z nami. [email protected] tel.881 218 756
Logo
foto-km.com   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 500 - 8000 zł - foto-km.com
Pakiet 1
PAKIET PODSTAWOWY : już od 1500 ZŁ

fotografia z przebiegu uroczystości w kościele / urzędzie stanu cywilnego
fotografia z wesela do godziny 1 w nocy lub do końca oczepin

ujęcia z wysokości wykonane profesjonalnym dronem firmy DJI
-Dron jest wliczony w cenę przy poszczególnych pakietach ślubnych w jakości 2K
-dopłata 500zł do jakości 4K filmu z drona
-dopłata 1500zł do jakości 6K filmu z drona

zespół 2 profesjonalnych fotografów  
Pakiet 2
PAKIET STANDARD : już od 2000 ZŁ

fotografia z przygotowań w domu panny młodej
fotografia z przygotowań w domu pana młodego
fotografia z przebiegu uroczystości w kościele / urzędzie stanu cywilnego
fotografia z wesela do godziny 1 w nocy lub do końca oczepin

ujęcia z wysokości wykonane profesjonalnym dronem firmy DJI
-Dron jest wliczony w cenę przy poszczególnych pakietach ślubnych w jakości 2K
-dopłata 500zł do jakości 4K filmu z drona
-dopłata 1500zł do jakości 6K filmu z drona 
Pakiet 3
PAKIET PEŁNY PREMIUM : od 2500 ZŁ

fotografia z przygotowań w domu panny młodej
fotografia z przygotowań w domu pana młodego
fotografia z przebiegu uroczystości w kościele / urzędzie stanu cywilnego
fotografia z wesela do godziny 1 w nocy lub do końca oczepin

ujęcia z wysokości wykonane profesjonalnym dronem firmy DJI
-Dron jest wliczony w cenę przy poszczególnych pakietach ślubnych w jakości 2K
-dopłata 500zł do jakości 4K filmu z drona
-dopłata 1500zł do jakości 6K filmu z drona

filmowanie uroczystości w kościele / urzędzie stanu cywilnego
filmowanie uroczystości weselnej do godziny 1 w nocy lub do końca oczepin
Naszymi zdjęciami chcemy upamiętnić każdy moment abyście oglądając je powracali do tych emocji i wzruszeń.

Realizujemy produkcje filmowe w każdym formacie jakości :

realizacje w standardzie jakości filmu 2K & Full HD (w cenie pakietów powyższych)
jakość filmu 4K (dopłata 1000zł do ceny pakietu)
jakość filmu 6K (dopłata 3000zł do ceny pakietu) 
Pakiet 4
Film ślubny od 2000zł do 6000zł
Każda para młoda chce, aby dzień ślubu był wyjątkowy. Przygotowanie wesela wiąże się z podjęciem wielu ważnych decyzji, wśród których jest wybór najlepszego kamerzysty. Wynajęcie odpowiedniej firmy często stanowi problem dla Państwa Młodych. Wybierając nasze usługi, masz gwarancję zadowolenia i satysfakcji. Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów, tworzymy piękne i oryginalne filmy ślubne. Każdy kamerzysta na wesele, który pracuje w naszej firmie, to osoba pełna pasji i pomysłów. Do wszystkich uroczystości podchodzimy ze stuprocentowym zaangażowaniem. Chcemy sprawić, aby wszystkie emocje towarzyszące podczas tego najważniejszego dnia stały się pamiątką na długie lata. Właśnie dlatego proponujemy film ślubny, który uwieczni piękne chwile. Czasem pojawiają się one w ułamku sekundy, a my wiemy, jak to wychwycić. Dobry kamerzysta na wesele zagwarantuje radość i wzruszenie podczas oglądania pamiątkowego filmu. Będziemy z Tobą od pierwszych chwil ekscytacji, przez wzruszenie i ogromną radość na uroczystości. Cenimy naturalność, a także swobodę, którą czuje każda Para Młoda, współpracująca z nami. Profesjonalny kamerzysta na wesele zadba o to, aby powstały obraz był niezapomnianą pamiątką. Współpracując z nami, masz pewność, że stworzony reportaż ślubny pokaże prawdziwe emocje Państwa Młodych i wszystkich gości. Jesteśmy także elastyczni, dlatego dopasujemy się do charakteru uroczystości. Bierzemy udział w wielu wydarzeniach (również telewizyjnych), co znacznie ułatwia nam pracę, ponieważ mamy styczność z wieloma osobowościami. Uwielbiamy różnorodność wśród ludzi. Co bardzo ważne, jesteśmy specjalistami w montażu, dzięki któremu możemy dodać, jeszcze więcej elementów podkreślających charakter uroczystości. Tworzone przez nas obrazy to rezultat pracy doświadczonych i niezwykle utalentowanych kamerzystów. Chętnie dzielimy się efektami, dlatego zapraszamy do obejrzenia dostępnych na naszej stronie filmów ślubnych, które mogą być ciekawą inspiracją. Zdajemy sobie sprawę, że kamerzysta na weselu czy podczas ceremonii musi być wrażliwy i niezauważalny. Gwarantujemy, że przy nas nie będziecie czuć skrępowania czy stresu. To znacznie ułatwia nam oddanie charakteru całego wydarzenia. Nasz profesjonalny kamerzysta na wesele uchwyci najważniejsze chwile uroczystości. Stworzony przez nas film oraz fotografia ślubna w oryginalny sposób przedstawią uroczysty charakter wydarzenia. 
Pakiet 5
Pakiet: Reportaż + Plener od 4000zł do 8000zł
Oferta obejmuje kompleksowy materiał fotograficzno-filmowy.
Zaczynając od przygotowań w domu panny i pana młodego (w dniu ślubu), uroczystości w urzędzie / kościele, wesele do końca oczepin lub dłużej w zależności od ustaleń z klientem.
Sesja po ślubie w plenerze, z terminem i miejscem uzgodnionym z parą młodą. 
Pakiet 6
Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener
od 4000 zł - do 8000 zł

Zapytaj o ofertę
Oferta obejmuje kompleksowy materiał fotograficzno-filmowy.
Zaczynając od sesji narzeczeńskiej (termin i miejsce do ustalenia), przygotowania w domu panny i pana młodego (w dniu ślubu), uroczystości w urzędzie / kościele, wesele do końca oczepin lub dłużej w zależności od ustaleń z klientem.
Sesja po ślubie w plenerze, z terminem i miejscem uzgodnionym z parą młodą 
Pakiet 7
Plener ślubny
od 500 zł - do 1500 zł

Zapytaj o ofertę
Sesja ślubna to kolejny moment na zatrzymanie poprzez zdjęcia Was już jako małżeństwo. Miejsce wykonywania sesji zależy od Państwa. Ma być to połączenie waszej miłości i wspólnych pasji. Wykonywana przez nas sesja będzie utrzymywana w radosnej atmosferze. Nie chcemy Wam narzucać co macie robić i jak się zachowywać. To jest Wasz moment i to wy decydujecie ja to wszystko będzie wyglądać. 
Pakiet 8
Reportaż ślubny
od 1500 zł - do 8000 zł

Zapytaj o ofertę
Pozwól nam uwiecznić Twoje najlepsze wspomnienia! Nasza firma proponuje Ci szeroką ofertę usług, w tym wynajem fotografa i kamerzysty, który znajdzie się na Twoim ślubie i weselu. To bardzo ważny dzień, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od fotografii i filmu, które staną się cudowną pamiątką na długie lata. Każdy stworzony przez nas reportaż ślubny jest opowiedzeniem indywidualnej historii. Zdajemy sobie sprawę, że każda para w inny sposób przeżywa ślub. Potrafimy subtelnie to podkreślić na wykonywanych zdjęciach. Z Parą Młodą, jesteśmy od pierwszych chwil przygotowań, przez wszystkie najważniejsze i wzruszające momenty. Ogromne szczęście na twarzy? Łza wzruszenia? Ekscytacja? To tak naprawdę ułamek sekundy, który potrafimy uwiecznić. Praca fotografa i kamerzysty na weselu jest niezwykle istotna, ale powinna być niezauważalna. Przy naszej firmie Para Młoda oraz goście mogą czuć się swobodnie i naturalnie. Do wyboru masz wiele pakietów dostosowywanych do Twoich potrzeb i każdy aspekt jest ustalany indywidualnie z klientem. Nieustannie się rozwijamy, co znacznie nam ułatwia codzienną pracę. Nasza załoga to nie tylko fotograf i kamerzysta na wesele. Mamy doświadczenie z produkcjami filmowymi, a także pracujemy na co dzień, w studiu post produkcyjnym z dźwiękiem. 
Pakiet 9
Sesja narzeczeńska
od 500 zł - do 1500 zł

Zapytaj o ofertę
Sesja narzeczeńska to kolejny moment na zatrzymanie poprzez zdjęcia i film Was już jako przyszłe małżeństwo. Miejsce wykonywania sesji zależy od Państwa. Ma być to połączenie waszej miłości i wspólnych pasji. Wykonywana przez nas sesja będzie utrzymywana w radosnej atmosferze. Nie chcemy Wam narzucać co macie robić i jak się zachowywać. To jest Wasz moment i to wy decydujecie ja to wszystko będzie wyglądać. Podczas tej sesji wykonywane są zdjęcia i filmowanie z 3-4 kamer jednocześnie. Montaż Sesja narzeczeńska w formie teledysku jest ustalany indywidualnie jako usługa dodatkowa. 
Pakiet 10
Filmowanie z powietrza (DRON)
od 500 zł do 1500 zł
Zapytaj o ofertę
Jest on wliczony już w cenę przy poszczególnych pakietach ślubnych w jakości 2K
dopłata 500zł do jakości 4K
dopłata 1500zł do jakości 6K

Profesjonalny dron DJI wykorzystywany jest podczas zdjęć i nagrywania wideo podczas reportażu ślubnego i sesji.

 
Pakiet 11
Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku
od 500 zł do 1500zł
Zapytaj o ofertę
Jest wliczone już w cenę przy poszczególnych pakietach ślubnych. 
Pakiet 12
Reportaż Ślubny INDYWIDUALNY 4K / 6K Z WSZYSTKIMI OPCJAMI
od 8000 zł - do 10 000 zł

Zapytaj o ofertę
Najważniejsze są emocje
Potrafimy uchwycić wszystko, co naturalne i swobodne w relacji pomiędzy mężem a żoną. Goście także będą zadowoleni z pracy kamerzysty i fotografa, który subtelnie towarzyszyć będzie podczas zabawy. Całość przekłada się na cudowną pamiątkę zarówno dla Pary Młodej, jak i bliskich. Jesteśmy pewni, że za każdym razem podczas oglądania, odżyje ekscytacja oraz radość. Tak naprawdę, film ślubny opowiada historię miłości, a my potrafimy docenić każdą emocję i nawet mały gest. Kamerzysta i fotograf na wesele podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia, gwarantując wyjątkowość i niepowtarzalność filmów i zdjęć. Nasz doświadczony kamerzysta i fotograf ślubny stworzy niesamowity obraz dostosowany do stylu uroczystości i charakteru zabawy. W dodatku korzystamy z wysokiej jakości sprzętu najlepszych, światowych marek, który nigdy nas nie zawiódł. Potrafimy odnaleźć się w każdym miejscu, niezależnie od charakteru, światła czy pory dnia. To z kolei przekłada się na miłe wrażenia podczas oglądania. Podczas nagrywania filmu ślubnego jesteśmy niezwykle dyskretni. Pracujemy z parą młodą nie tylko podczas ślubu i wesela, ale także w plenerze. Przedstawiamy wiele pomysłów, ale także jesteśmy otwarci na nowe idee i możliwości. Ślubne filmowanie to nasza praca i pasja, która sprawia, że Państwo Młodzi nigdy nie zapomną swojej najważniejszej uroczystości. Może chcesz spełnić swoje marzenia? Postawić na niepowtarzalne ujęcia? Jesteśmy od tego, aby to zrealizować. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie omówimy wszystkie szczegóły i sprostamy Twoim oczekiwaniom. Gwarantujemy, że współpraca z nami to przyjemność. 
Pakiet 13
Sesja narzeczeńska w formie teledysku
500 zł - 1500 zł

Zapytaj o ofertę
Sesja narzeczeńska to kolejny moment na zatrzymanie poprzez zdjęcia i film Was już jako przyszłe małżeństwo. Miejsce wykonywania sesji zależy od Państwa. Ma być to połączenie waszej miłości i wspólnych pasji. Wykonywana przez nas sesja będzie utrzymywana w radosnej atmosferze. Nie chcemy Wam narzucać co macie robić i jak się zachowywać. To jest Wasz moment i to wy decydujecie ja to wszystko będzie wyglądać. Podczas tej sesji wykonywane są zdjęcia i filmowanie z 3-4 kamer jednocześnie. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 800 - 1600 zł - foto-km.com
Pakiet 1
Pierwsza Komunia Święta to niezapomniany dzień dla dziecka i rodziny. W tym dniu dziecko przeżywa po raz pierwszy pełne spotkanie z Panem Jezusem. Ten dzień warto uwiecznić w formie zdjęć oraz filmu.
Nasza oferta obejmuje :
– fotografowanie oraz film z przebiegu Mszy Świętej
– wykonywanie zdjęć grupowych w kościele oraz w plenerze
– można zamówić indywidualnie zaprojektowany foto-album który będzie pamiątką z tego ważnego dnia

Posiadamy pozwolenie Kurii Metropolitarnej na fotografowanie i filmowanie w miejscach sakralnych w całym kraju.

PAKIET PODSTAWOWY : już od 800zł – od 1 do 10 DZIECI

Ten pakiet grupowy polecany jest szczególnie do komunii, gdzie przystępuje np. mała grupa dzieci dzieci jednocześnie w danym dniu.

NAJPOPULARNIEJSZY PAKIET W OBECNYCH RESTRYKCYJNYCH CZASACH

1-2 fotografów
1-2 operatorów kamer filmowych (nagranie materiału video wykonywane 3-6 kamerami jednocześnie)
1 operator drona w miarę możliwości
fotografia z przebiegu uroczystości w kościele
fotograficzna sesja grupowa i indywidualna w kościele lub przed kościołem
film z przebiegu uroczystości w kościele

ujęcia z wysokości wykonane profesjonalnym dronem firmy DJI przed kościołem
wykonanie albumu z indywidualną okładką (za dodatkową opłatą, album w sztywnej oprawie)

Jeśli któraś z opcji pakietu nie jest dla klienta odpowiednia (np. klient chce tylko zdjęcia bez filmu lub sam film bez zdjęć) nie zostanie wykonana ta opcja ale nie ma to wpływu na cenę pakietu.  
Pakiet 2
PAKIET GRUPOWY PEŁNY PREMIUM : już od 1600 ZŁ – DOWOLNA ILOŚĆ DZIECI

Ten pakiet grupowy polecany jest szczególnie do komunii, gdzie przystępuje np. 15-80 dzieci jednocześnie w danym dniu.

2-3 fotografów (lub więcej w zależności od zapotrzebowania)
1-2 operatorów kamer filmowych (nagranie materiału video wykonywane 3-6 kamerami jednocześnie)
1 operator drona w miarę możliwości
fotografia z przebiegu uroczystości w kościele
film z przebiegu uroczystości w kościele
fotograficzna sesja grupowa i indywidualna w kościele lub przed kościołem
ujęcia z wysokości wykonane profesjonalnym dronem firmy DJI przed kościołem
wykonanie albumu z indywidualną okładką (płatne dodatkowo za każdą sztukę albumu w sztywnej oprawie)

Jeśli któraś z opcji pakietu nie jest dla klienta odpowiednia (np. klient chce tylko zdjęcia bez filmu lub sam film bez zdjęć) nie zostanie wykonana ta opcja ale nie ma to wpływu na cenę pakietu. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 800 - 1600 zł - foto-km.com
Pakiet 1
Chrzest Święty jest ważnym dniem dla dziecka ale również i dla rodziny. Dlatego chcemy przedstawić Państwu naszą ofertę.
Oferujemy wykonywanie zdjęć oraz filmu w kościele, plenerze ale i również na przyjęciu. Zdjęcia możemy umieścić w indywidualnie zaprojektowanym foto-albumie.
W naszej ofercie znajdą Państwo również i możliwość wykonywania zdjęć podczas przygotowań. Wykonujemy również zdjęcia grupowe dziecka z rodzicami, chrzestnymi oraz zaproszonymi gośćmi.
Posiadamy pozwolenie Kurii Metropolitarnej na fotografowanie i filmowanie w obiektach sakralnych na terenie całego kraju.

PAKIET PODSTAWOWY : już od 800zł – od 1 do 10 DZIECI (JAKOŚĆ FILMU FHD / 2K)

Ten pakiet grupowy polecany jest szczególnie do chrztu świętego, gdzie przystępuje np. mała grupa dzieci dzieci jednocześnie w danym dniu.

NAJPOPULARNIEJSZY PAKIET W OBECNYCH RESTRYKCYJNYCH CZASACH

1-2 fotografów
1-2 operatorów kamer filmowych (nagranie materiału video wykonywane 3-6 kamerami jednocześnie)
1 operator drona w miarę możliwości
fotografia z przebiegu uroczystości w kościele
fotograficzna sesja grupowa i indywidualna w kościele lub przed kościołem (dopłata 200zł jeśli sesja ma się odbyć w innym miejscu max. 20km od kościoła)
film z przebiegu uroczystości w kościele
ujęcia z wysokości wykonane profesjonalnym dronem firmy DJI przed kościołem
wykonanie albumu z indywidualną okładką (za dodatkową opłatą, album w sztywnej oprawie)

Jeśli któraś z opcji pakietu nie jest dla klienta odpowiednia (np. klient chce tylko zdjęcia bez filmu lub sam film bez zdjęć) nie zostanie wykonana ta opcja ale nie ma to wpływu na cenę pakietu. 
Pakiet 2
PAKIET GRUPOWY PEŁNY PREMIUM : już od 1600 ZŁ – DOWOLNA ILOŚĆ DZIECI, JAKOŚĆ FILMU 4K (6K WYCENIANE INDYWIDUALNIE)

Ten pakiet grupowy polecany jest szczególnie do chrztu świętego, gdzie przystępuje np. 15-80 dzieci jednocześnie w danym dniu lub gdzie potrzeba najwyższej jakości nagrań.

2-3 fotografów (lub więcej w zależności od zapotrzebowania)
1-2 operatorów kamer filmowych (nagranie materiału video wykonywane 3-6 kamerami jednocześnie)
1 operator drona w miarę możliwości
fotografia z przebiegu uroczystości w kościele
film z przebiegu uroczystości w kościele
fotograficzna sesja grupowa i indywidualna w kościele lub przed kościołem (dopłata 200zł jeśli sesja ma się odbyć w innym miejscu max. 20km od kościoła)
ujęcia z wysokości wykonane profesjonalnym dronem firmy DJI przed kościołem

wykonanie albumu z indywidualną okładką (płatne dodatkowo za każdą sztukę albumu w sztywnej oprawie)

Jeśli któraś z opcji pakietu nie jest dla klienta odpowiednia (np. klient chce tylko zdjęcia bez filmu lub sam film bez zdjęć) nie zostanie wykonana ta opcja ale nie ma to wpływu na cenę pakietu. 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 400 zł - foto-km.com
Pakiet 1
Jest to rodzaj reklamy poprzez zdjęcia które mają na celu zachęcenie do zakupu lub skorzystania z oferty. W ten sposób można zareklamować dny produkt, firmę lub usługę. Wykonane przez nas zdjęcia mają przykuć uwagę potencjalnego klienta. Na życzenie klienta przekazujemy zdjęcia w formacie RAW, które można powiększyć do dowolnej wielkości.
CENY USTALANE INDYWIDUALNIE  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 300 zł - foto-km.com
Pakiet 1
Powszechnie wiadomo że sport to zdrowie. Dlatego my wychodzimy z ofertą uwiecznienia tego typu imprez.
W naszej ofercie znajduje się :
fotografowanie zmagań sportowców
nagranie z profesjonalnego drona DJI, które robi wrażenie
film nagrany podczas trwania imprezy z różnych ujęć
zdjęcia z podium oraz zdjęcia grupowe a także zdjęcia kibiców  
Fotografia przyrodnicza cena: 300 zł - foto-km.com
Pakiet 1
Fotografia przyrodnicza to oddanie naturalności życia zwierząt i otaczającego ich środowiska. Jest to niesamowity rodzaj fotografii dla nas jak i później dla osób oglądających nasze zdjęcia. Z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu chcemy oddać piękno otaczającej nas natury. Podczas wykonywania zdjęć staramy się być jak najmniej widoczni. Nie tylko fotografujemy zwierzęta i rośliny ale także możemy towarzyszyć przy polowaniach i wyprawach wędkarskich. Wykonujemy zdjęcia przyrodnicze również z lotu ptaka z wykorzystaniem profesjonalnego drona DJI.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 200 zł - foto-km.com
Pakiet 1
To świetny sposób aby upamiętnić twój skarb. Wykonujemy zdjęcia noworodków a także i starszych brzdąców. Ta fotografia ma zatrzymać ważne momenty w życiu twojego dziecka. Jest również niebanalnym pomysłem na prezent dla rodziny. Takie zdjęcia można użyć do zaproszeń lub pamiątki z ważnej uroczystości dziecka. Jesteśmy otwarci na propozycje różnych przebrań lub scenerii. Poprzez nasze zdjęcia chcemy oddać piękno waszego skarbu.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 200 zł - foto-km.com
Pakiet 1
Są to zdjęcia pozowane robione na wcześniej ustalonej scenerii. Nie musisz się bać że nie potrafisz pozować. Jesteśmy tam z Tobą aby ci pomóc. Nasze zdjęcia są wykonywane profesjonalnie ale staramy się trzymać luźną atmosferę abyś czuł się dobrze.  
Fotografia pogrzebowa cena: 600 - 2500 zł - foto-km.com
Pakiet 1
FOTOGRAFIA POGRZEBOWA
W MYŚL TRADYCJI, PEŁNA DYSKRECJA, PROFESJONALIZM

Śmierć jest nieuniknioną częścią życia. Niektórzy z naszych bliskich odchodzą zbyt szybko. Wielu ludzi decyduje się na uwiecznienie ostatniej drogi zmarłego poprzez fotografie.

Uroczystość pogrzebowa to czas ostatnich pożegnań. My jako fotografowie jesteśmy niewidoczni a pomimo to nasza praca przynosi efekty.

Osoby decydujące się na fotografowanie ostatniej drogi zazwyczaj robią to aby zachować pamięć o zmarłym. Zdjęcia te mogą służyć jako źródło wiedzy o przodkach dla młodszych pokoleń.

Dla niektórych osób decydujących się na fotoreportaż z pogrzebu jest to sposób wyrażenia swoich emocji.

Dla nas fotografów jest to wyjątkowy odłamek fotografii. Nie publikujemy zdjęć z takich uroczystości ponieważ jest to sprawa prywatna.

Wszystkie usługi dotyczące wykonywania zdjęć na pogrzebie są ustalane indywidualnie.

Ujęcia FULL HD / 4K / 6K
Profesjonalne ujęcia prezentujące ceremonię pogrzebową od najlepszej strony jakościowej

Personalizacja video
Jeśli chcesz, wkomponujemy w film Twoje zdjęcia, logo lub grafiki.

Nagranie lektorskie
Zatrudnimy lektora do poprowadzenia narracji w filmie.

Pakiet PODSTAWOWY – 1500zł
czas trwania filmu do 60 minut (po montażu)
nagranie ujęć podczas całości ceremonii pogrzebowej (czas pracy operatora do 2 godzin)
przygotowanie scenariusza filmu
podkład muzyczny do filmu
profesjonalne nagranie lektorskie
możliwość wkomponowania nadesłanych zdjęć lub filmów
dodatkowo tematyczne ujęcia stockowe (opcjonalnie)
jakość FHD / 2K
jakość 4K dopłata 500zł do ceny pakietu
wykonanie 40-60 zdjęć fotograficznych w wysokiej rozdzielczości z całości ceremonii pogrzebowej
możliwość fotografowania również na stypie (dopłata 200zł do ceny pakietu)
cena pakietu nie zawiera opłaty dojazdu na miejsce przeprowadzenia nagrań wideo (w miejscowości Słubice woj. Lubuskie dojazd GRATIS, dalej dojazd ustalany indywidualnie wg. kilometrów)

Dodatkowo, do każdego pakietu istnieje możliwość dodania ujęć z profesjonalnego drona DJI w cenie :

dopłata do zlecenia 500 zł za jakość 2K / FHD filmu z drona (do 1 godziny pracy operatora)
dopłata do zlecenia 800 zł do jakości 4K – filmu z drona (do 1 godziny pracy operatora)
dopłata do zlecenia 1500 zł do jakości 6K – filmu z drona (do 1 godziny pracy operatora)

Jeśli któraś z opcji pakietu nie jest dla klienta odpowiednia (np. klient chce tylko zdjęcia bez filmu lub sam film bez zdjęć) nie zostanie wykonana ta opcja ale nie ma to wpływu na cenę pakietu. 
Pakiet 2
Pakiet MASTER – 2500zł
czas trwania filmu do 90 minut (po montażu)
nagranie ujęć podczas całości ceremonii pogrzebowej (czas pracy operatora do 4 godzin)
przygotowanie scenariusza
podkład muzyczny
profesjonalne nagranie lektorskie
możliwość wkomponowania nadesłanych zdjęć lub filmów
dodatkowo tematyczne ujęcia stockowe (opcjonalnie)
jakość 4K
wykonanie 80-150 zdjęć fotograficznych w wysokiej rozdzielczości z całości ceremonii pogrzebowej
możliwość fotografowania również na stypie (dopłata 200zł do ceny pakietu)
cena pakietu nie zawiera opłaty dojazdu na miejsce przeprowadzenia nagrań wideo (w miejscowości Słubice woj. Lubuskie dojazd GRATIS, dalej dojazd ustalany indywidualnie wg. kilometrów)
Nagrania w jakości 6K są wyceniane indywidualnie.

Dodatkowo, do każdego pakietu istnieje możliwość dodania ujęć z profesjonalnego drona DJI w cenie :

dopłata do zlecenia 500 zł za jakość 2K / FHD filmu z drona (do 1 godziny pracy operatora)
dopłata do zlecenia 800 zł do jakości 4K – filmu z drona (do 1 godziny pracy operatora)
dopłata do zlecenia 1500 zł do jakości 6K – filmu z drona (do 1 godziny pracy operatora)

Jeśli któraś z opcji pakietu nie jest dla klienta odpowiednia (np. klient chce tylko zdjęcia bez filmu lub sam film bez zdjęć) nie zostanie wykonana ta opcja ale nie ma to wpływu na cenę pakietu. 
Pakiet 3
Pakiet FOTO MINI – 600zł
40-60 zdjęć w wysokiej rozdzielczości całości ceremonii pogrzebowej
możliwość fotografowania również na stypie (dopłata 200zł do ceny pakietu)

cena pakietu nie zawiera opłaty dojazdu na miejsce przeprowadzenia nagrań wideo (w miejscowości Słubice woj. Lubuskie dojazd GRATIS, dalej dojazd ustalany indywidualnie wg. kilometrów) 
Pakiet 4
Pakiet FOTO MAX – 800zł
80-150 zdjęć w wysokiej rozdzielczości całości ceremonii pogrzebowej
możliwość fotografowania również na stypie (dopłata 200zł do ceny pakietu)

cena pakietu nie zawiera opłaty dojazdu na miejsce przeprowadzenia nagrań wideo (w miejscowości Słubice woj. Lubuskie dojazd GRATIS, dalej dojazd ustalany indywidualnie wg. kilometrów) 
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 200 zł - foto-km.com
Pakiet 1
FOTOGRAFIA ZWIERZĄT
Zwierzęta zajmują szczególne miejsce w naszych sercach i domach. Poprzez nasze zdjęcia chcemy pokazać osobowość a także piękno twojego pupila. Każde z nich jest wyjątkowe i na swój sposób piękne. Każde zwierzę potrzebuje indywidualnego podejścia. Praca z nimi jest pełna niespodzianek. Nie stosujemy dużej ilości świateł aby zwierzę nie czuło się niekomfortowo. Nie chcemy wywierać na waszych pupilach dużej presji, dlatego sesja będzie się toczyć swoim rytmem. Taka sesja nie musi trwać cały dzień a możemy podzielić ją na kilka spotkań.  
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 500 zł - foto-km.com
Pakiet 1
STUDNIÓWKI I PÓŁMETKI SEMESTRALNE
Studniówka oraz półmetki semestralne to ważny czas dla każdego ucznia. W tym dniu oferujemy reportaże fotograficzne oraz filmowe w 2-3 osobowym składzie (1-2 fotografów, 1 filmowiec/operator drona). Reportaże możemy dopełnić zdjęciami w plenerze wykonanymi z profesjonalnego drona DJI.
Zdjęcia będą wykonywane od początku imprezy studniówkowej do godziny 2 w nocy lub dłużej wg. ustaleń indywidualnych.
Oferujemy filmowanie całej zabawy studniówkowej lub jej fragmenty. Do Państwa dyspozycji jest również możliwość filmowania lub zrobienia zdjęcia grupowego w plenerze z profesjonalnego drona DJI.
Nasz reportaż obejmuje :
zdjęcia grupowe klasy
zdjęcia parami
zdjęcia z Poloneza i całej zabawy tanecznej
zdjęcia grupowe według upodobań uczestników
zdjęcia z całej sali
Od nas otrzymacie :
galerie zdjęć na stronie internetowej(dostęp możliwy tylko poprzez link)
zdjęcia obrobione w pełnej rozdzielczości na płytach DVD z indywidualną okładką i nadrukiem z osobna dla każdej pary
wychowawca klasy otrzymuje płytę DVD i zdjęcie z klasą rozmiarów 20×30 cm GRATIS !!!
Naszą ofertę można poszerzyć o dodatkowe zdjęcie klasowe wydrukowane w dużym formacie.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane