logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Gosia Pacuła fotograf ślubny

O mnie

Cześć, mam na imię Gosia, poznajmy się! :-) Fotografuję ludzi – uwielbiam sesje i reportaże. Lubię prostotę, brak efekciarstwa, prawdziwe emocje i autentyczność – tego też zawsze szukam w moich zdjęciach. Przy sesjach par to właśnie jest dla mnie najważniejsze – ciepłe spojrzenie, ukradkiem złapany gest, chemia między dwojgiem ludzi. Od lat pracuję w branży fotograficznej. Oprócz bycia fotografem, jestem także producentką sesji zdjęciowych – organizuję sesje reklamowe, prasowe i fashion. Prywatnie uwielbiam lato w mieście, wieczory z przyjaciółmi oraz poznawanie nowych ludzi i miejsc.


Logo
Gosia Pacuła   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 4000 zł - Gosia Pacuła
Pakiet 1
Jestem z Wami przez cały dzień Waszego ślubu.
Raczej obserwuję, podpatruję sytuacje i staram się uchwycić emocje, niż ustawiam Was na sztywno do zdjęcia :-) W odpowiednich momentach podpowiadam i daję wskazówki, żeby było Wam łatwiej. Nie martwcie się, jeśli boicie się zdjęć lub nieswojo czujecie przed aparatem – moja w tym broszka, żeby było jak najprzyjemniej i wyglądało jak najlepiej – w końcu ten dzień jest o WAS! :-)
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 1500 zł - Gosia Pacuła
Pakiet 1
Gdy powiększa się rodzina, wiele osób chce mieć pamiątkę z tych pierwszych chwil w nowym składzie. Bardzo lubię fotografować maluchy z całym spectrum ich minek, uśmiechów, emocji i fascynacji nowym światem! Robię także reportaże podczas chrztów i innych uroczystości rodzinnych.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 900 zł - Gosia Pacuła
Pakiet 1
Specjalizuję się w zdjęciach w naturalnym świetle. Wspólnie ustalimy, na jakim efekcie nam zależy, i do tego dobierzemy miejsce, stylizację oraz klimat zdjeć. Pokieruję Cię, podpowiem, co wygląda dobrze, jak się ustawić, a na koniec mam nadzieję, że wypijemy razem dobrą kawę :-) W sumie to możemy też od kawy zacząć! ;-)  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 900 zł - Gosia Pacuła
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 900 zł - Gosia Pacuła
Pakiet 1
Nie tylko ślub jest momentem, który warto zapamiętać. Coraz więcej par decyduje się na sesję zdjęciową już wcześniej. Myślę, że to bardzo fajna pamiątka, która często jest później wykorzystywana podczas przygotowań ślubnych lub samego ślubu (np. jako element wystroju sali lub ogrodu).
Możemy zrealizować Wasz pomysł na nią lub ja mogę zaproponować koncepcję, która według mnie będzie do Was pasować. Postaram się, żeby było sporo luzu, dużo śmiechu i prawdziwych emocji!
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane