Logo
O mnie

Jestem fotografem mieszkającym i pracującym w Łodzi. Wykonuje zdjęcia portretowe, produktowe-reklamowe, a także reportaże z koncertów, imprez okolicznościowych. Wykonuje także zdjęcia studyjne oraz sesje lifestylowe. Oprócz tego jestem grafikiem z 2 letnim doświadczeniem. Jestem osobą kreatywną i nie boję się wyzwań i nowych ciekawych projektów. Więcej o mnie oraz portfolio dostępne na mojej stronie: www.ablaze.pl

Błażej Górczyński KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 500 - 2800 zł
Pakiet 1 cena: 2800 zł
Dojazd na terenie woj. Łódzkiego
Przygotowania
Błogosławieństwo
Zaślubiny
Impreza weselna do oczepin.

Dostajecie conajmniej 200 zdjęć w formie cyfrowej na pendrivie w pięknym spersonalizowanym pudełeczku.
Album z 20 rozkładówkami - około 40 zdjęć.
Gotowe zdjęcia dostajecie najpóźniej 3 tygodnie po imprezie.  
Pakiet 2 cena: 500 zł
plener w wybranym przez Was lub zaproponowanym przeze mnie miejscu w Łodzi lub okolicach - do 10 km od Łodzi, dostajecie 15 zdjęć w formie elektronicznej 
Fotografia komunijna cena: 1000 zł
Pakiet 1 cena: 1000 zł
Przygotowania w domu
Komunia święta
Plener
Impreza komunijna (2h)  
Fotografia chrztu cena: 600 - 900 zł
Pakiet 1 cena: 900 zł
W głównym pakiecie dostają Państwo reportaż z ceremonii w kościele, 2h na imprezie oraz zdjęcia pozowane podczas tej imprezy. W efekcie otrzymają Państwo conajmniej zdjęć w formie eletronicznej. Dodatkowo proponuje wykonanie albumu (około 400zł), oraz reportaż zaczynający się już od przygotowań w Państwa domu (+150zł minimum 10 zdjęć). 
Pakiet 2 cena: 600 zł
Pakiet mini - czyli reportaż z ceremonii w kościele + zdjęcia pozowane w kościele/przy wyjściu z kościoła. (max 2h) 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 100 - 500 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Przygotowuje aranżowane zdjęcia produktowe do sklepów internetowych, katalogów oraz lookbooków. Fotografuje przedmioty mało i wielkogabarytowe. Aranżacje proponuje na podstawie rozmowy. Staram się aby była kreatywna, spójna z filozofią i brandingiem firmy oraz zauważalna na tle konkurencji. Zdjęcia są profesjonalnie zretuszowane. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości/ilości produktu oraz skomplikowania projektu.  
Pakiet 2 cena: 500 zł
Dodatkowo proponuje usługi graficzne, ulotki, plakaty, reklamę wielkoformatową, katalogi oraz lookbooki. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
20 wyselekcjonowanych zdjęć, sesja trwa max 3h, zdjęcia naturalne oraz kilka zdjęć studyjnych 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 1200 - 2000 zł
Pakiet 1 cena: 1200 zł
Fotografia studyjna wykonuje zazwyczaj w Łodzi - Evil Banana Studio lub Piorun Studio. Są to dobrze wyposażone, a także estetyczne studia. W studio wykonuje zdjęcia modowe do katalogów i sklepów internetowych oraz zdjęcia portretowe.
Na cenę sesji studyjnych składa się wiele czynników, takich jak wyjściowa ilość zdjęć, ilość modeli, czy będzie potrzebna makijażystka, czy będzie potrzebny katering.
Standardowa cena za sesje zdjęciową z 1 modelką, wizażem, 5 kreacji, po 3 zdjęcia z retuszem każdej kreacji - 3 godziny sesji  
Pakiet 2 cena: 2000 zł
Wykonanie katalogu - lookbooka i przygotowanie go do druku. Pełna kreacja graficzna, skład tekstu 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
Dobry portret to nie tylko zdjęcie twarzy danej osoby. Portret musi też pokazywać charakter modela. Można to osiągnąć poprzez rozmowę, klimat, odpowiednie otoczenie. Poza typowymi portretami w studio proponuje portrety środowiskowe - gdzie można pokazać modela w kontekście jego zainteresowań.

Cena za 5 zdjęć + wydruk i oprawienie 1 w formacie A3  
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 1600 zł
Pakiet 1 cena: 1600 zł
Fotografia modowa mieści się też w zakresie fotografii studyjnej. Bardzo często proponuje sesje bardziej lifestylowe żeby pokazać możliwości zastosowania danej kreacji czy to w odpowiednim środowisku, czy z odpowiednimi dodatkami. Łatwiej wtedy wywołać emocje :)

Na cenę sesji studyjnych składa się wiele czynników, takich jak koncepcja sesji, wyjściowa ilość zdjęć, ilość modeli, czy będzie potrzebna makijażystka, miejsce fotografowania.

Standardowa cena za sesje zdjęciową z 1 modelką, wizażem, 5 kreacji, po 3 zdjęcia z retuszem każdej kreacji - 3 godziny sesji

 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Potrzebujesz dobrego zdjęcia do CV? Może zdjęcia pracowników na stronę internetową, albo do materiałów medialnych? Wykonuje portrety biznesowe. Dysponuje oświetleniem i mogę dojechać do klienta. Wykonuje zdjęcia na białym/szarym/czarnym tle, na tle biura - środowiskowe. Możemy też spotkać się w studio.

W zależności od ilości kadrów, sesja dla 5 osób trwa około 3 godzin. Wyjściowo otrzymujesz 5 fotografii w formie elektronicznej. 
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Sesja plenerowa w wybranym przez Ciebie miejscu. Jeśli nie masz pomysłu - bardzo chętnie zaproponuje kilka fajnych miejsc. Bardzo lubię klimaty streetowe i industralne :)

Sesja do 3 godzin. Wyjściowo otrzymujesz 15 zdjęć w formie elektronicznej, z możliwością dokupienia kolejnych, oraz 2 wydruki w skali A3 oprawione w antyramę.

Cena jest zależna od kilku czynników i może się różnić od bazowej.  
Fotografia rodzinna cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
20 zdjęć 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane