logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

KKM Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Jesteśmy 3-osobowym zespołem, każdy z nas ma nieco inne spojrzenie na fotografię. Każde z nas jest jednak tak samo zaangażowane i dobrze przygotowane do każdego zlecenia. Dla nas każde zlecenie to oprócz sumienności też okazja do "polowania" na kolejne kadry, co dostarcza nam ogromnej radości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, stawiając przede wszystkim na Wasze potrzeby. Zawsze staramy się dowiedzieć o konkretnym zleceniu jak najwięcej, jaką macie wizję. Wszystko po to, aby efekt końcowy był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście.
Logo
KKM Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - KKM Fotografia
Pakiet 1
Każdego staramy się wycenić indywidualnie, ponieważ nie ma jednej zasady, według której określamy cenę. W zależności od oczekiwań możemy zaproponować pakiet i odpowiednio go zmodyfikować tak, aby każdy był zadowolony, dlatego podana cena może ulec zmianie.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 20 zł - KKM Fotografia
Pakiet 1
Cena 20 zł jest podana przykładowo za 1 zdjęcie przy minimum 10 zdjęciach. Każda wycena jest jednak indywidualna, dlatego w przypadku tego typu fotografii prosimy o kontakt, abyśmy mogli dopasować pakiet najbardziej odpowiedni do Państwa potrzeb.  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 400 zł - KKM Fotografia
Pakiet 1
Naszą ofertę fotografii sportowej kierujemy głównie do zawodników i trenerów potrzebujących profesjonalnych zdjęć do promocji swoich usług. Wykonujemy również indywidualne sesje sportowe, które mogą być super prezent dla bliskiego sportowca.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł - KKM Fotografia
Pakiet 1
Są to bardzo różnorodne zdjęcia, w różnym klimacie w zależności od osoby i wybranego miejsca. Możemy sami je zaproponować albo wybrać się w to, wybrane przez Was ;) Zdjęcia są świetną pamiątką, a jednocześnie bardzo dobrym materiałem do udostępnienia w mediach społecznościowych.  
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 1000 zł - KKM Fotografia
Pakiet 1
Specjalizujemy się głównie w aranżowanych w plenerze lookbookach oraz tworzeniem zawartości kierowanej do mediów społecznościowych. Podana cena jest orientacyjna, w sprawie dokładnej wyceny prosimy o wiadomość.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 400 zł - KKM Fotografia
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł - KKM Fotografia
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane